Aktin Protein Bar

Aktin Protein Bar - diskuze k produktu

Proteinové tyčinky

Aktin Protein Bar - nejlepší proteinová tyčinka na trhu? Podle nás ano

Stejně jako u jakéhokoliv jiného produktu, který vyrábíme, si vždy na začátku pokládáme otázku, jak ho za dostupnou cenu udělat nekompromisně nejlepší. Dáme dohromady data, vědomosti a zkušenosti, z nichž vyjdou veškeré ingredience, se kterými chceme při vývoji pracovat, najdeme je v nejvyšší jakosti, začneme testovat a jakmile vše víme, začínáme odlazovat k dokonalosti vše přes chuť, texturu, mouthfeel, subjektivní pocity až po samotnou funkčnost. Celý tento proces nám zabere mnohdy i několik let.

Po vlastní tyčince jsme toužili již dlouho, možná i proto, kolik jsme jich v týmu již ochutnali a kolik jich pravidelně konzumujeme. Letos jsme si dali za cíl vytvořit tu nejlepší na trhu a jestli se nám to podařilo, necháme posoudit tebe. Za dobu, co Aktin děláme, jsme vyzkoušeli stovky příchutí a variant všemožných proteinových tyčinek. Veškeré zkušenosti jsme pečlivě nastřádali a využili právě k výrobě vlastní nízkosacharidové proteinové tyčinky, která je dle nás tou nejlepší možnou, jakou lze nyní se schválenými a bezpečnými čistě přírodními ingrediencemi vyprodukovat.

Rovnováha mezi chutí a složením

Potom, co jsme k naší spokojenosti odladili složení, vrhli jsme se na chuť, která nám zabrala hromadu času. Podařilo se nám dle nás vytvořit optimální poměr mezi skvělou chutí a nutričně bohatými ingrediencemi.

Aktin Protein Bar v bodech:

 • proteinová tyčinka se 100% přírodním složením
 • 1 tyčinka obsahuje 50 % denního příjmu vlákniny s prebiotickým účinkem pro podporu správné funkce zažívání
 • při dodržování správného dávkování nemá nadýmavý efekt
 • obsahuje 28 % vysoce kvalitních izolovaných bílkovin z mléka nejvyšší biologické hodnoty
 • méně jak 3 g jednoduchých sacharidů
 • má méně jak 200 kcal energie (bílá čokoláda/mandle 203 kcal, nugát/lískové ořechy 198 kcal, borůvka/černý rybíz 196 kcal)
 • 3 výtečné příchutě odladěné výhradně přírodními ingrediencemi
 • zdroj vysoce kvalitních tuků z ořechů a extra panenského kokosového oleje

Proč jsme použili právě tyhle ingredience?

Kvalitních bílkovin v tyčince jsme docílili použitím syrovátkového a mléčného izolátu (WPI, MPI)

Proteinová tyčinka musí obsahovat kvalitní bílkoviny, bez toho to nejde. V naší proteinové tyčince najdeš pouze kvalitní mléčné bílkoviny s vysokou biologickou hodnotou. Žádné navyšování bílkovin sójou nebo špatně vstřebatelným kolagenem či kaseinátem dělat nebudeme.

V ořechové tyčince musí být ořechy, jinak ji nemůžeme s čistým svědomím říkat ořechová

Přesně 20 % hmotnosti tyčinky tvoří lískové ořechy nebo mandle. Ořechy jsou skvělým zdrojem zdraví prospěšných tuků a důležitých mikroživin. Lískové ořechy stejně jako mandle jsou dobrým zdrojem důležitého antioxidantu vitaminu E nebo manganu, který se podílí na správné funkci energetického metabolismu.

Ani na vlákninu jsme nezapomněli a vsadili opět na přírodní zdroje

V tyčince je ukryto až 14 gramů vlákniny z kukuřice a čekanky známé spíš pod jménem inulin. Vláknina je důležitá pro zdravou funkci střev, podporuje příznivé složení našeho mikrobiomu a podílí se tak na našem celkovém zdraví. Její příjem je však v populaci až trestuhodně malý, proto jsme se rozhodli pro vyšší množství vlákniny v tyčince bez nadýmavého účinku při dodržení dávkování.

Tyčinku jsme osladili erythritolem, který přirozeně najdeme v ovoci i zelenině

Chtěli jsme přinést tyčinku bez umělých sladidel, ale stále s příjemně sladkou chutí. Toho jsme docílili použitím polyalkoholu erythritolu. Erythritol je látka podobná sacharidům, která se zcela přirozeně vyskytuje v některých druzích ovoce. Její výhodou je fakt, že obsahuje znatelně méně energie (0,2 kcal/g) než běžný cukr nebo med a má naprosto zanedbatelný vliv na hladinu krevního cukru [1]. Sladivost erythritolu je zhruba 70% ve srovnání s běžným cukrem [2]. Nemusíme se tak bát, že tyčinka se nám bude zdát přeslazená, výsledkem je naopak přirozená sladká chuť za minimum kalorií. 

Čokoládovou chuť obstarávají kakaové boby, kakaové máslo nebo čokoládová poleva

Tyčinka v příchuti nugát/lískový oříšek se může pochlubit zastoupením kakaových bobů, které jsou zajímavým zdrojem antioxidantů a navíc mohou mít pozitivní vliv i na naši náladu [5]. Čokoládu miluje snad každý člověk, i proto mají naše tyčinky poctivou čokoládovou polevu se slušnou dávkou kakaového másla, tyčinka v příchuti bílá čokoláda/mandle dokonce i prémiové mandlové máslo!. Zdaleka ne každá tyčinka takové ingredience obsahuje, protože jsou poměrně drahé. My jsme však použili pouze suroviny splňující naše nejpřísnější kritéria a jejich cena pro nás nehrála roli.

Extra panenský za studena lisovaný kokosový olej

S použitím vhodných tuků v proteinových tyčinkách je to vždy ošemetné. Ne všechny tuky totiž vydrží technologické postupy výroby tyčinek, aby se nezničily a nedocházelo k tvorbě škodlivých látek. Proto jsme zvolili za studena lisovaný extra panenský kokosový olej, který díky svému složení mastných kyselin vydrží proces výroby bez ztráty kvality, zároveň je zdrojem zdraví prospěšných látek [3].

Vanilka a další přírodní aroma

Naše tyčinka se může pyšnit obsahem pravé vanilky, která celkově podtrhuje dokonalé chuťové spojení vybraných ingrediencí. Pro atraktivní vůni byla použita přírodní aromata, která jsou získávána z původních přírodních surovin, nikoliv syntetizovaná uměle.

Správné dávkování je podmínkou účinnosti produktu

Obecné pravidlo

Obecně akceptované pravidlo je, abyste dlouhodobě nepřijímali více než 50 % bílkovin ve stravě prostřednictvím proteinových výrobků. Přestože se jedná o zdroj bílkovin nejvyšší kvality, pro celkové zdraví je třeba konzumovat pestrou pevnou stravu, kde stejně jako v případě doplňků stravy bys měl/a dbát na její kvalitu a původ.

Když chceš nabrat svalovou hmotu

Tvůj celkový denní příjem bílkovin ze všech zdrojů by měl být v rozmezí 1,4–2,0 g na kg celkové aktuální TH (tělesné hmotnosti) rozprostřený během dne, ideálně ve 4–5 porcích v množství 20–40 gramů na dávku [4]. 

Spalovat tuk

Tělo je třeba dostat do energetického deficitu omezením příjmu z tuků i sacharidů a naopak trochu přidat na bílkovinách, abys nepřicházel/a o svalovou hmotu. Pro aktivnější jedince a sportovce by denní příjem bílkovin měl být v rozmezí 1,6–2,4 g na kg TH [5]. Již štíhlí sportovci usilující o redukci posledních tukových zásob s cílem udržet maximální množství svalové hmoty si mohou dovolit až 2,3–3,1 g/kg beztukové tělesné hmotnosti [6].

Maximalizovat regeneraci a sílu

Bílkoviny pomáhají opravovat svalovou tkáň, která se vlivem fyzické aktivity, zejména silového tréninku, poškozuje. Při vyrovnané energetické bilanci je důležité dodržovat denní příjem bílkovin v rozmezí 1,6–2,2 g na kg aktuální TH [7].

Well-Being

Běžný nesportující člověk potřebuje 0,8–1 g bílkovin na kg TH [8]. Novější výzkumy ukazují, že pro běžnou populaci může být prospěšný o něco vyšší příjem bílkovin, a to až 1,2 g na kg TH [9]. Z rozmezí příjmu bílkovin 1,2–1,5 g na kg TH mohou těžit zejména starší lidé (50+), aby co nejvíce zpomalili přirozenou ztrátu svalové hmoty související se zvyšujícím se věkem [10]. V každém případě je důležité dbát na vhodnost aminokyselinového spektra bílkovin pro lidský organismus a BH - biologickou hodnotu určující využitelnost bílkovin pro člověka. Doporučujeme zároveň dbát na celkovou kvalitu tebou konzumované pevné stravy.

Reference:

 

1) Livesey, G. (2003) Health potential of polyols as sugar replacers, with emphasis on low glycaemic properties. Nutrition Research Reviews. [Online] 16 (2), 163–191. Available from: doi:10.1079/NRR200371.

2) Regnat, K., Mach, R.L. & Mach-Aigner, A.R. (2018) Erythritol as sweetener—wherefrom and whereto? Applied Microbiology and Biotechnology. [Online] 102 (2), 587–595. Available from: doi:10.1007/s00253-017-8654-1 [Accessed: 24 July 2019].

3) Wallace, T.C. (2019) Health Effects of Coconut Oil-A Narrative Review of Current Evidence. Journal of the American College of Nutrition. [Online] 38 (2), 97–107. Available from: doi:10.1080/07315724.2018.1497562.

4) Jäger, R., Kerksick, C.M., Campbell, B.I., Cribb, P.J., et al. (2017) International Society of Sports Nutrition Position Stand: protein and exercise. Journal of the International Society of Sports Nutrition. [Online] 14, 20. Available from: doi:10.1186/s12970-017-0177-8 [Accessed: 25 July 2017].

5) Witard, O.C., Garthe, I. & Phillips, S.M. (2019) Dietary Protein for Training Adaptation and Body Composition Manipulation in Track and Field Athletes. International Journal of Sport Nutrition and Exercise Metabolism. [Online] 29 (2), 165–174. Available from: doi:10.1123/ijsnem.2018-0267 [Accessed: 4 June 2019].

6) Helms, E.R., Zinn, C., Rowlands, D.S. & Brown, S.R. (2014) A systematic review of dietary protein during caloric restriction in resistance trained lean athletes: a case for higher intakes. International Journal of Sport Nutrition and Exercise Metabolism. [Online] 24 (2), 127–138. Available from: doi:10.1123/ijsnem.2013-0054.

7) Morton, R.W., Murphy, K.T., McKellar, S.R., Schoenfeld, B.J., et al. (2018) A systematic review, meta-analysis and meta-regression of the effect of protein supplementation on resistance training-induced gains in muscle mass and strength in healthy adults. British Journal of Sports Medicine. [Online] 52 (6), 376–384. Available from:

8) EFSA Panel on Dietetic Products, Nutrition and Allergies (NDA) (2012) Scientific Opinion on Dietary Reference Values for protein: Dietary Reference Values for protein. EFSA Journal. [Online] 10 (2), 2557. Available from: doi:10.2903/j.efsa.2012.2557 [Accessed: 24 May 2019].

9) Humayun, M.A., Elango, R., Ball, R.O. & Pencharz, P.B. (2007) Reevaluation of the protein requirement in young men with the indicator amino acid oxidation technique. The American Journal of Clinical Nutrition. [Online] 86 (4), 995–1002. Available from: doi:10.1093/ajcn/86.4.995.

10)Morley, J.E., Argiles, J.M., Evans, W.J., Bhasin, S., et al. (2010) Nutritional Recommendations for the Management of Sarcopenia. Journal of the American Medical Directors Association. [Online] 11 (6), 391–396. Available from: doi:10.1016/j.jamda.2010.04.014 [Accessed: 24 May 2019].

Hodnocení celkem
4.4 / 5
98 hodnocení
Doporučuje
95 %
93 z 98 uživatelů
 • bílá čokoláda/mandle
  bílá čokoláda/mandle
 • nugát/lískový oříšek
  nugát/lískový oříšek

Ideální složení i chuť

Obě tyčinky nejspíše každého překvapí svou chutí. Nejsou sladké a chuťově výrazné, jako ostatní, ale i přesto je chuť skvělá. Hlavně po prozkoumání složení a porovnání s ostatními TOP tyčinkami v kategorii. Snažím se dlouhodobě omezit cukry a toto je ideální volba k zakousnutí, kterou mohu mít kdekoliv sebou. Tyčinky se opravdu povedly!

Přínosná recenze?
 • nugát/lískový oříšek
  nugát/lískový oříšek

Bez chybičky

Tahle tyčinka nemá jedinou chybu! :)) Chutná skvěle a cením taky složení, což je věc, se kterou u jiných tyčinek nejsem vždycky ztotožněná, ačkoliv jsou chuťově výborné. Takže konečně pohotová svačina se super chutí, složením a hodnotami. Jsem moc zvědavá na druhou příchuť mandle/bílá čoko!

Přínosná recenze?
 • bílá čokoláda/mandle
  bílá čokoláda/mandle
 • nugát/lískový oříšek
  nugát/lískový oříšek

za mňa áno

Veľmi pozitívne hodnotím zloženie , hlavne vysoký obsah proteínu a vlákniny. Žiadne umelé sladidlá. -Týmto všetkým si ma tyčinka získala. Aby som bola objektívna, čo sa štruktúry týka, týčinka (hlavne nugátová) je lepivá (nie gumová), priliepa sa k obalu aj k zubom. Lepivosťou sa, hlavne nugát/lískový oříšek, podľa mojej subjektívnej domienky, blíži k značke LifeLike. Mäkká tak akurát, nedrobivá. Nugát/lískový oríšek-chuťovo príjemná, sladká, ale nepresladená. Žiadna doznievajúca pachuť. Bílá čokoláda/mandle- ak chcete skúsiť iba jednu a neviete sa rozhodnúť, hlasujem za túto. Osobne síce preferujem nugátové príchute, a napriek tomu ma paradoxne táto oslovila viacej. :) Skutočne príjemná jemná mandľová chuť s trochou kokosu.

Přínosná recenze?
 • nugát/lískový oříšek
  nugát/lískový oříšek
 • bílá čokoláda/mandle
  bílá čokoláda/mandle

Naprosto geniální

Nejlepší tyčinky ever. Super složení s geniální chutí. Nugátová je o něco lepší.

Přínosná recenze?
 • bílá čokoláda/mandle
  bílá čokoláda/mandle
 • nugát/lískový oříšek
  nugát/lískový oříšek

Chutově potřebuje vyladit

Strukturou mi ani tak nevadí, je trošku lepivější, zato ale složení je bezkonkurenční. Co mi trošku schází je lepší chuť. V nugátu/lískovém oříšku je lískový ořech cítit velmi vzdáleně. Bílá čoko/mandle mi chutná spíš po marcipánu. Nicméně hodnocení veskrze pozitivní, protože takovéhle složení moc vidět není. Např. Pure bar od prominu mi chutnají více a složením si konkurují.

Přínosná recenze?
 • nugát/lískový oříšek
  nugát/lískový oříšek
 • bílá čokoláda/mandle
  bílá čokoláda/mandle

Určitě doporučuji

Z nových tyčinek jsem nadšená, jako milovnice tyčinek Quest hodnotím podobně skvělé výživové hodnoty. Chuťově výraznější mi přijde nugát/lískový oříšek, ale někdy mám chuť na něco jemnějšího a v tom případě vždy sáhnu po bílé čokoládě/mandli. Děkuji za nápad, přípravu a výrobu dobrot, u kterých nemusím mít výčitky svědomí!!!

Přínosná recenze?
 • bílá čokoláda/mandle
  bílá čokoláda/mandle

Mnam!

Na cesty, ke kave nebo jen tak na chut. Dokonalost....a to slozeni👌

Přínosná recenze?
 • borůvka/černý rybíz
  borůvka/černý rybíz
 • bílá čokoláda/mandle
  bílá čokoláda/mandle
 • nugát/lískový oříšek
  nugát/lískový oříšek

Wow!

Podle složení - ať už nízkých hodnot sacharidů nebo vysokého obsahu vlákniny, jsem čekal kompromis na chuti. Ale musím říct, že jsem neuvěřitelně překvapenej, co se Aktinu podařilo vytvořit. Varianta bílá čokoláda/mandle je za mě jedna z vůbec top proteinových tyčinek. A co mi vyhovuje nejvíc je, že jsou tak moc jiné oproti všem jiným proteinovým tyčinkám a přitom tak dobré. Za mě 10/10 a doporučuji všem!

Přínosná recenze?

Pecka

sice jsem jeste nemel ani kousek, ale za to slozeni velky palec nahoru :)

Přínosná recenze?
 • bílá čokoláda/mandle
  bílá čokoláda/mandle

Dokonalost

Skvělá chuť + to složení !! Sen :)

Přínosná recenze?
 • borůvka/černý rybíz
  borůvka/černý rybíz
 • bílá čokoláda/mandle
  bílá čokoláda/mandle

TOP!

Tak tahle tycinka si me naprosto ziskala! Slozeni, chut, muj nejvetsi favorit!

Přínosná recenze?
 • borůvka/černý rybíz
  borůvka/černý rybíz
 • nugát/lískový oříšek
  nugát/lískový oříšek

Složením fajn tyčinka

Složení je fajn a chuťově je moc dobrá :) rozhodně za mě je lepší borůvková než nugátová s oříšky

Přínosná recenze?
 • nugát/lískový oříšek
  nugát/lískový oříšek

Velké sklamání

čekal sem výraznejsi chut, nijak me nenadchla.

Přínosná recenze?
 • bílá čokoláda/mandle
  bílá čokoláda/mandle
 • nugát/lískový oříšek
  nugát/lískový oříšek

Super

Skvělé složení i příchutě. Velké kusy oříšků!

Přínosná recenze?
 • borůvka/černý rybíz
  borůvka/černý rybíz
 • bílá čokoláda/mandle
  bílá čokoláda/mandle
 • nugát/lískový oříšek
  nugát/lískový oříšek

Výborná!

Tyčinka mě velice mile překvapila, jak svým úžasným složením, tak i výbornou chutí. Můžu ji vřele doporučit! Jediná nevýhoda je možná vyšší cena, ale musím uznat, že to za to stojí!

Přínosná recenze?
 • nugát/lískový oříšek
  nugát/lískový oříšek
 • bílá čokoláda/mandle
  bílá čokoláda/mandle

Mmmm

Jsem příznivcem sladkých tyčinek a tyhle moc sladké nejsou ale přesto mi chutnají. Zaujaly hlavně složením. Bílá čokoláda a mandle mi chutnala moc, nugát a oříšek už tak moc ne.

Přínosná recenze?
 • nugát/lískový oříšek
  nugát/lískový oříšek
 • bílá čokoláda/mandle
  bílá čokoláda/mandle

co jsem čekala..

bílá překvapivě lepší než nugátová, chuťově a typově lehce připomíná passion bar a ta mi chutná vic...

Přínosná recenze?
 • bílá čokoláda/mandle
  bílá čokoláda/mandle

Úžasná tyčinka

Úplně bomba! Nečekala jsem, že bude tak vynikající.

Přínosná recenze?
 • bílá čokoláda/mandle
  bílá čokoláda/mandle
 • nugát/lískový oříšek
  nugát/lískový oříšek

Mňam

Bílá čoko/mandle naprosto top příchuť, chutná jak marcipán. Konzistence taky skvělá, hezky vláčná. Rozhodně již řadím mezi oblíbence :) Naopak oříšek/nugát mě tolik nenadchla, je tam sice hodně oříšků, ale je tvrdší a sušší. Velmi kladně také hodnotím složení obou příchutí.

Přínosná recenze?
 • bílá čokoláda/mandle
  bílá čokoláda/mandle

Spokojenost

Jiná oproti ostatním proteinovkám. Nezůstává po ní tak výrazná pachuť a celkově je velice dobrá.

Přínosná recenze?
 • bílá čokoláda/mandle
  bílá čokoláda/mandle
 • nugát/lískový oříšek
  nugát/lískový oříšek

Stojí za to! :-)

Bílá čokoláda/mandle , úžasná skvělá! Tyčinka mi velice připomíná marcipán. Čokoládá se tam dle mého ztrácí, ale to vůbec nevadí, dostává 5 hvězd.)) Nugát/ lískový oříšek, dobrá volba .)) Tyčinka je dle mého méně chuťově výrazná.. Připomíná mi takovou tu domáci nutellu, liskáče a kakao.))

Přínosná recenze?
 • bílá čokoláda/mandle
  bílá čokoláda/mandle

Supr

Nebyla moc sladká, aktinu se tato tyčinka moc povedla:).

Přínosná recenze?
 • bílá čokoláda/mandle
  bílá čokoláda/mandle
 • nugát/lískový oříšek
  nugát/lískový oříšek

Aktin dobrota

Mandli vytknu jedině tu příliš marcipanovou příchuť. Jinak je krásně měkká a plná kusů mandlí. Ty bezvadně křupou.

Přínosná recenze?
 • bílá čokoláda/mandle
  bílá čokoláda/mandle

Naprostá TOPka!

Konečně jsem našla proteinovou tyčinku, která obsahuje to, co obsahovat má a chutná naprosto luxusně. Pokud máte rádi pravý marcipán, je pro vás správnou volbou! :-)

Přínosná recenze?
 • borůvka/černý rybíz
  borůvka/černý rybíz
 • bílá čokoláda/mandle
  bílá čokoláda/mandle

Doporučuji :)

Akorát sladká, velké kusy mandlí, povedla se! U ovocné příchutě opravdu chuť ovoce, nic umělého!

Přínosná recenze?
 • borůvka/černý rybíz
  borůvka/černý rybíz
 • bílá čokoláda/mandle
  bílá čokoláda/mandle
 • nugát/lískový oříšek
  nugát/lískový oříšek

super

složení i chuť výborná, obě příchutě mi moc chutnají

Přínosná recenze?
 • nugát/lískový oříšek
  nugát/lískový oříšek
 • bílá čokoláda/mandle
  bílá čokoláda/mandle

Top tyčinky

Když pomineme vyladěný složení, chuťově je tahle tyčinka na první příčcce. Bíla čokoláda/mandle je za mě nejlepší tyčinka ever. Neni tvrdá, ani moc měkká, ani přeslazená ani bez chuti. Ta nasládná chuť mandlí mi připomíná postavičky z mandlový hmoty, který mi kupovala mamina v cukrárně, když jsem byla malá :) Nugát/lískový oříšek taky moc dobrá, ale na mě trošku tvrdá. Jelikož nosím rovnátka, tak dávám přednost měkčím tyčinkám.

Přínosná recenze?
 • nugát/lískový oříšek
  nugát/lískový oříšek

Dobrá svačinka

Chvíli mi trvalo než jsem si zvykl na její chuť, na druhou stranu co složením je to jedna z nej proteinovek.

Přínosná recenze?
 • bílá čokoláda/mandle
  bílá čokoláda/mandle

Tyčinka

Pro mě zklamání, složení super, ale textura tyčinky mi vadí. Texturou mi připomíná datlovou pastu, která se tahá, přilepuje na zuby a to mi ničí celkový dojem.

Přínosná recenze?
 • nugát/lískový oříšek
  nugát/lískový oříšek

Skvělá tyčinka

Na to krásné složení je fakt strašně dobrá. Doporučuju ochutnat!

Přínosná recenze?
 • nugát/lískový oříšek
  nugát/lískový oříšek
 • bílá čokoláda/mandle
  bílá čokoláda/mandle

Výborná

Bílá čokoláda je naprosto výborná! Ta druhá příchuť taková průměrná...

Přínosná recenze?
 • nugát/lískový oříšek
  nugát/lískový oříšek
 • bílá čokoláda/mandle
  bílá čokoláda/mandle

Super

Skvela konzistence, slozeni, chut i vune. Nemam co vytknout!

Přínosná recenze?
 • nugát/lískový oříšek
  nugát/lískový oříšek
 • bílá čokoláda/mandle
  bílá čokoláda/mandle

Aktin Protein Bar

Bílá čoko za mě výborná, jemná chuť, nic přehnaně přeslazeného. Nugát s oříškem o dost horší, tam je chuť tak jemná, že jí zas vůbec necítím :D

Přínosná recenze?
 • bílá čokoláda/mandle
  bílá čokoláda/mandle
 • nugát/lískový oříšek
  nugát/lískový oříšek

Mňamka❤️

Musím říct, že na tyhle tyčinky jsem se neskutečné těšila!❤️ Mým favoritem jsem očekávala, že bude nugát/lískový oříšek...A je tomu tak!💛💛Tyčinka je výborná.🤤Jen ubírám půl hvězdičky za konzistenci, na mě je trošku víc tužší🤷Ale rozhodně doporučuji zkusit! Bílá čoko/mandle❤️Po prvním ochutnání mě nenadchla, chuť nebyla výrazná...Ale potom když jsem ji ochutnala znova, mi chutnala mnohem mnohem víc!💛 Je teda cítit hodně po kokosu takže milovníci kokosu go go!😅🌹 Ale za mě favorit nugát/lískový oříšek💛💛💛

Přínosná recenze?
 • nugát/lískový oříšek
  nugát/lískový oříšek

Mňam

Opravdu boží chuť 😍

Přínosná recenze?
 • nugát/lískový oříšek
  nugát/lískový oříšek
 • bílá čokoláda/mandle
  bílá čokoláda/mandle

Bezkonkurenční tyčinka!

Co víc dodat, není přeslazená, má v sobě kousky oříšků, krásně voní a ještě lépe chutná. To platí pro obě příchutě (y).

Přínosná recenze?
 • nugát/lískový oříšek
  nugát/lískový oříšek

Hodnoty dobré. chuť a konzistence průměr

Koupil jsem si tyčinku ze zvědavosti a taky abych vyzkoušel něco nového. AKtin píše samá pozitiva. výživové hodnoty jsou opravdu dobré zejména vysoký obsah bílkovin.Také obsah skutečných ořechů je super. Na druhou stranu chuť a konziostence tyčinky mi moc nevyhovuje. 1.čekal bych chutnější tyčinku - subjektivní 2. tyčinka byla příliš hutná a tahala zuby 3. v této cenové kategorii bych čekal něco chutnějšího, více čokoloády - např povrchová vrstva, více rozmanitosti Pokud vezmu tyčinky za obdobnou cenu tak rozhodně lepší jsou - Barebells, Carbkila, Passion,PHD,

Přínosná recenze?