4,4
268 hodnocení

Ideální složení i chuť

Kokosová tyčinka je prostě TOP! Lepší tyčinku v rámci složení a chutě jsem nejedl! Ostatní tyčinky jsou také super, ale kokosová vládne všem! Tyčinky nejsou přeslazené a chuťově výrazné jako ostatní, ale i přesto je chuť skvělá... hlavně po náhledu do složení a porovnání s ostatními nejprodávanějšími tyčinkami v kategorii. Snažím se dlouhodobě omezit cukry a toto je ideální volba k zakousnutí, kterou mohu mít kdekoliv sebou. Tyčinky se opravdu povedly!

Přínosná recenze?

Bez chybičky

Tyhle tyčinky nemají jedinou chybu! :)) Chutnají skvěle a cením taky složení, což je věc, se kterou u jiných tyčinek nejsem vždycky ztotožněná, ačkoliv jsou chuťově výborné. Takže konečně pohotová svačina se super chutí, složením a hodnotami. Za mě nejlepší KOKOS (ach), nugát/oříšek též super. Bílá čoko/mandle mi tolik nejela.

Přínosná recenze?

za mňa áno

Veľmi pozitívne hodnotím zloženie , hlavne vysoký obsah proteínu a vlákniny. Žiadne umelé sladidlá. -Týmto všetkým si ma tyčinka získala. Aby som bola objektívna, čo sa štruktúry týka, týčinka (hlavne nugátová) je lepivá (nie gumová), priliepa sa k obalu aj k zubom. Lepivosťou sa, hlavne nugát/lískový oříšek, podľa mojej subjektívnej domienky, blíži k značke LifeLike. Mäkká tak akurát, nedrobivá. Nugát/lískový oríšek-chuťovo príjemná, sladká, ale nepresladená. Žiadna doznievajúca pachuť. Bílá čokoláda/mandle- ak chcete skúsiť iba jednu a neviete sa rozhodnúť, hlasujem za túto. Osobne síce preferujem nugátové príchute, a napriek tomu ma paradoxne táto oslovila viacej. :) Skutočne príjemná jemná mandľová chuť s trochou kokosu.

Přínosná recenze?

Naprosto geniální

Nejlepší tyčinky ever. Super složení s geniální chutí. Nugátová je nejlepší.

Přínosná recenze?

Čekala jsem víc!

Musím se přiznat, že jak ji všichni "fitnessáci" na instagramu doporučují, tak jsem čekala něco výjimečného, ale ničeho takového jsem se nedočkala... Jediný dobrý na tom, to složení..

Přínosná recenze?

Aktin Bar se zlepšuje! :)

Strukturou mi ani tak nevadí, je trošku lepivější, zato ale složení je bezkonkurenční. Co mi trošku schází je lepší chuť. V nugátu/lískovém oříšku je lískový ořech cítit velmi vzdáleně. Bílá čoko/mandle mi chutná spíš po marcipánu. Nicméně hodnocení veskrze pozitivní, protože takovéhle složení moc vidět není. Např. Pure bar od prominu mi chutnají více a složením si konkurují. Update po ochutnání borůvky/černý rybíz: No, to už je o poznání lepší! Pořád to má takovou hutnou chuť, nicméně je to fakt moc dobrá tyčinka. Update po ochutnání kokos a skořicová rolka: No wau, to je hned něco jiného! Měkoučké, bez ocásku, paráda. Skvělé tyčinky! Tyhle dvě určitě stojí za koupi!

Přínosná recenze?

Určitě doporučuji

Z nových tyčinek jsem nadšená, jako milovnice tyčinek Quest hodnotím podobně skvělé výživové hodnoty. Chuťově výraznější mi přijde nugát/lískový oříšek, ale někdy mám chuť na něco jemnějšího a v tom případě vždy sáhnu po bílé čokoládě/mandli. Děkuji za nápad, přípravu a výrobu dobrot, u kterých nemusím mít výčitky svědomí!!!

Přínosná recenze?

Mnam!

BÍLÁ ČOKOLÁDA/MANDLE- Na cesty, ke kave nebo jen tak na chut plus dokonale slozeni👌 Chuti mi pripomina marcipan. KOKOS- za mne nejlepší ze všech aktin tyčinek! Pokud váháte kterou, rozhodně sáhněte po kokosu- nebudete litovat.

Přínosná recenze?

Wow!

Podle složení - ať už nízkých hodnot sacharidů nebo vysokého obsahu vlákniny, jsem čekal kompromis na chuti. Ale musím říct, že jsem neuvěřitelně překvapenej, co se Aktinu podařilo vytvořit. Varianta bílá čokoláda/mandle je za mě jedna z vůbec top proteinových tyčinek. A co mi vyhovuje nejvíc je, že jsou tak moc jiné oproti všem jiným proteinovým tyčinkám a přitom tak dobré. Za mě 10/10 a doporučuji všem!

Přínosná recenze?

Pecka

sice jsem jeste nemel ani kousek, ale za to slozeni velky palec nahoru :)

Přínosná recenze?