4,5
868 hodnocení

Ideální složení i chuť

Kokosová tyčinka je prostě TOP! Lepší tyčinku v rámci složení a chutě jsem nejedl! Ostatní tyčinky jsou také super, ale kokosová vládne všem! Tyčinky nejsou přeslazené a chuťově výrazné jako ostatní, ale i přesto je chuť skvělá... hlavně po náhledu do složení a porovnání s ostatními nejprodávanějšími tyčinkami v kategorii. Snažím se dlouhodobě omezit cukry a toto je ideální volba k zakousnutí, kterou mohu mít kdekoliv sebou. Tyčinky se opravdu povedly!

16

Bez chybičky

Tyhle tyčinky nemají jedinou chybu! :)) Chutnají skvěle a cením taky složení, což je věc, se kterou u jiných tyčinek nejsem vždycky ztotožněná, ačkoliv jsou chuťově výborné. Takže konečně pohotová svačina se super chutí, složením a hodnotami. Za mě nejlepší KOKOS (ach), nugát/oříšek též super. Bílá čoko/mandle mi tolik nejela.

6

za mňa áno

Veľmi pozitívne hodnotím zloženie , hlavne vysoký obsah proteínu a vlákniny. Žiadne umelé sladidlá. -Týmto všetkým si ma tyčinka získala. Mäkká tak akurát, nedrobivá a nelepí :) Nugát/lískový oríšek-chuťovo príjemná, sladká, ale nepresladená. Žiadna doznievajúca pachuť. Bílá čokoláda/mandle- ak chcete skúsiť iba jednu a neviete sa rozhodnúť, hlasujem za túto. Osobne síce preferujem nugátové príchute, a napriek tomu ma paradoxne táto oslovila viacej. :) Skutočne príjemná jemná mandľová chuť s trochou kokosu. Skořicová rolka -super:)

5

Naprosto geniální

Nejlepší tyčinky ever. Super složení s geniální chutí. Nugátová je nejlepší.

4

Mnam!

BÍLÁ ČOKOLÁDA/MANDLE- Na cesty, ke kave nebo jen tak na chut plus dokonale slozeni👌 Chuti mi pripomina marcipan. KOKOS- za mne nejlepší ze všech aktin tyčinek! Pokud váháte kterou, rozhodně sáhněte po kokosu- nebudete litovat.

4

Výborná tyčinka

Za mě nejlepší proteinová tyčinka jakou jsem kdy měla!! škoda jen té ceny :( jinak bych kupovala častěji

1

Aktin Bar se zlepšuje! :)

Strukturou mi ani tak nevadí, je trošku lepivější, zato ale složení je bezkonkurenční. Co mi trošku schází je lepší chuť. V nugátu/lískovém oříšku je lískový ořech cítit velmi vzdáleně. Bílá čoko/mandle mi chutná spíš po marcipánu. Nicméně hodnocení veskrze pozitivní, protože takovéhle složení moc vidět není. Např. Pure bar od prominu mi chutnají více a složením si konkurují. Update po ochutnání borůvky/černý rybíz: No, to už je o poznání lepší! Pořád to má takovou hutnou chuť, nicméně je to fakt moc dobrá tyčinka. Update po ochutnání kokos a skořicová rolka: No wau, to je hned něco jiného! Měkoučké, bez ocásku, paráda. Skvělé tyčinky! Tyhle dvě určitě stojí za koupi!

1

Určitě doporučuji

Z nových tyčinek jsem nadšená, jako milovnice tyčinek Quest hodnotím podobně skvělé výživové hodnoty. Chuťově výraznější mi přijde nugát/lískový oříšek, ale někdy mám chuť na něco jemnějšího a v tom případě vždy sáhnu po bílé čokoládě/mandli. Děkuji za nápad, přípravu a výrobu dobrot, u kterých nemusím mít výčitky svědomí!!!

1

Wow!

Podle složení - ať už nízkých hodnot sacharidů nebo vysokého obsahu vlákniny, jsem čekal kompromis na chuti. Ale musím říct, že jsem neuvěřitelně překvapenej, co se Aktinu podařilo vytvořit. Varianta bílá čokoláda/mandle nebo kokos je za mě jedna z vůbec top proteinových tyčinek. A co mi vyhovuje nejvíc je, že jsou tak moc jiné oproti všem jiným proteinovým tyčinkám a přitom tak dobré. Za mě 10/10 a doporučuji všem!

1

Už ne :)

Měla jsem bílou čokoládu/mandli a už si ji nedám. Chutí a konzistencí připomíná sójový suk, který nesnáším :D