4,7
1644 hodnocení

Ideální složení i chuť – Kokosová tyčinka je prostě TOP! Lepší tyčinku v rámci složení a chutě jsem nejedl! Ostatní tyčinky jsou také super, ale kokosová vládne všem! Tyčinky nejsou přeslazené a chuťově výrazné jako ostatní, ale i přesto je chuť skvělá... hlavně po náhledu do složení a porovnání s ostatními nejprodávanějšími tyčinkami v kategorii. Snažím se dlouhodobě omezit cukry a toto je ideální volba k zakousnutí, kterou mohu mít kdekoliv sebou. Tyčinky se opravdu povedly!

17

Bez chybičky – Tyhle tyčinky nemají jedinou chybu! :)) Chutnají skvěle a cením taky složení, což je věc, se kterou u jiných tyčinek nejsem vždycky ztotožněná, ačkoliv jsou chuťově výborné. Takže konečně pohotová svačina se super chutí, složením a hodnotami. Za mě nejlepší KOKOS (ach), nugát/oříšek též super. Bílá čoko/mandle mi tolik nejela.

6

Naprosto geniální – Nejlepší tyčinky ever. Super složení s geniální chutí. Nugátová je nejlepší.

5

za mňa áno – Veľmi pozitívne hodnotím zloženie , hlavne vysoký obsah proteínu a vlákniny. Žiadne umelé sladidlá. -Týmto všetkým si ma tyčinka získala. Mäkká tak akurát, nedrobivá a nelepí :) Nugát/lískový oríšek-chuťovo príjemná, sladká, ale nepresladená. Žiadna doznievajúca pachuť. Bílá čokoláda/mandle- ak chcete skúsiť iba jednu a neviete sa rozhodnúť, hlasujem za túto. Osobne síce preferujem nugátové príchute, a napriek tomu ma paradoxne táto oslovila viacej. :) Skutočne príjemná jemná mandľová chuť s trochou kokosu. Skořicová rolka -super:)

5

Nechápem taký hype okolo týchto protein tyčiniek... áno zloženie je super... ale to je tak asi všetko ... za tú cenu som čakala chuťovo niečo omnoho lepšie ... sú celkovo dosť tuhé, chuťovo nevýrazné, majú takú divnú dochuť... Aktin produkty celkovo všeobecne sú skoro všetky super, ale toto fakt nie ... už nekúpim... Ešte mám doma bielu čokoládu/mandle tak na tú som zvedavá... ale už od nej moc nič neočakávam...

4
Bílá čokoláda/mandle chutná až moc marcipánově a mně osobně nechutná vůbec. Super je kokos a borůvková, ty se fakt povedly. 😊

Nevím, co si mám myslet🤔... – Byla jsem velice překvapená z toho, že hned u prvního zakousnutí jsem cítila nejvíce marcipán (který já osobně celkem nemusím). Kousky mandlí navrchu jsou fajn, velikost tyčinky a složení super, ale chuť mě vůbec neoslnila... prostě nesplnila mé očekávání, dost jsem se na ní totiž těšila😔. Znovu bych nekoupila...

1

Nejlepší proteinovky na trhu! – Kokos a skořicová rolka jsou naprosto boží! Kokos připomíná raffaello, skořicová rolka skořicového šneka, bílá čokoláda/mandle marcipán, nugát/lískový oříšek něco kakaové/čokoládového a borůvka/černý rybíz má skvělou ovocnou chuť. Konzistence je skvělá, složení úplně úžasné!

1

Výborná tyčinka – Za mě nejlepší proteinová tyčinka jakou jsem kdy měla!! škoda jen té ceny :( jinak bych kupovala častěji

1

Aktin Bar se zlepšuje! :) – Strukturou mi ani tak nevadí, je trošku lepivější, zato ale složení je bezkonkurenční. Co mi trošku schází je lepší chuť. V nugátu/lískovém oříšku je lískový ořech cítit velmi vzdáleně. Bílá čoko/mandle mi chutná spíš po marcipánu. Nicméně hodnocení veskrze pozitivní, protože takovéhle složení moc vidět není. Např. Pure bar od prominu mi chutnají více a složením si konkurují. Update po ochutnání borůvky/černý rybíz: No, to už je o poznání lepší! Pořád to má takovou hutnou chuť, nicméně je to fakt moc dobrá tyčinka. Update po ochutnání kokos a skořicová rolka: No wau, to je hned něco jiného! Měkoučké, bez ocásku, paráda. Skvělé tyčinky! Tyhle dvě určitě stojí za koupi!

1

Určitě doporučuji – Z nových tyčinek jsem nadšená, jako milovnice tyčinek Quest hodnotím podobně skvělé výživové hodnoty. Chuťově výraznější mi přijde nugát/lískový oříšek, ale někdy mám chuť na něco jemnějšího a v tom případě vždy sáhnu po bílé čokoládě/mandli. Děkuji za nápad, přípravu a výrobu dobrot, u kterých nemusím mít výčitky svědomí!!!

1