Aktin shaker 2Go #makamnasobe

4,9
132 hodnocení

Praktický! – Za mě je fakt super, že má navíc ještě ty přihrádky, kam si můžete dát jak protein, tak nějaký další doplněk, vitamíny, apod. a přitom to máte vše v jednom! Já osobně toto mám doma i na bytě, protože mi to přijde strašně praktické a ušetří to místo v tašce - nemusím mít další krabičky navíc! :)

1

Povinná výbava – Kdo miluje aktin a fitness life, musí mít jeden z jejich shakerů a dát světu vědět, že #makamnasobe

1

Super za tu cenu, ale mouchy má – Shaker jsem zvolil kvůli dvěma přídavným nádobkám, přičemž jedná má další vyjímatelné rozdělení na pilule ( 4druhy). KLADY: - Celkový dojem z shakeru je dobrý, dobře se drží, velikost tak akorát. - Cena - za 119 Kč pohoda ZÁPORY: - Nekvalitní potisk víčka (prkotina, po druhém umýváni jsem to stejně celé umyl jarem :)) - "Šejkovací" mřížka je dost měkká (nemá vliv na míchání) a dost chytá barvu BCAA/tekutého carnitinu (opět prkotina, po umytí ve vřelé vodě to pouští) - Bohužel nelze použít obě nádobky na protein/BCAA/pilule bez toho aby k nim byl připojen celý shaker. - Hlavní nevýhodu ale spatřuji ve velmi ostrých hranách otvoru na pití (měl jsem shaker od EXTRIFITU, ten byl v tomto ohledu lepší)

1

Bezva shaker!

Super shaker s nádobkami třeba na protein navíc, které si vždycky hodí! 😍

Výborná láhev i se zásobníkem.

100% kvalita, používám cca 4 ,měsíce bez problému

Super shaker 😍 Je tedy trochu větší, ale s tím se počítá 👌

Super shaker. Kvalitní pevný plast, takže je celkem odolný a navíc můžete nádobky na protein/doplňky úplně odšroubovat. Krásně těsní, zatím nevytekla ani kapka. Jen víčko se po delší době hůř nasazuje, ale zatím se díkybohu neprotáčí.

Škoda jen, ze měla hodně poskrabane horní vicko(leskle), ale jinak spoko