Aktin shaker 2Go #makamnasobe

4,8
114 hodnocení

Povinná výbava

Kdo miluje aktin a fitness life, musí mít jeden z jejich shakerů a dát světu vědět, že #makamnasobe

1

Super za tu cenu, ale mouchy má

Shaker jsem zvolil kvůli dvěma přídavným nádobkám, přičemž jedná má další vyjímatelné rozdělení na pilule ( 4druhy). KLADY: - Celkový dojem z shakeru je dobrý, dobře se drží, velikost tak akorát. - Cena - za 119 Kč pohoda ZÁPORY: - Nekvalitní potisk víčka (prkotina, po druhém umýváni jsem to stejně celé umyl jarem :)) - "Šejkovací" mřížka je dost měkká (nemá vliv na míchání) a dost chytá barvu BCAA/tekutého carnitinu (opět prkotina, po umytí ve vřelé vodě to pouští) - Bohužel nelze použít obě nádobky na protein/BCAA/pilule bez toho aby k nim byl připojen celý shaker. - Hlavní nevýhodu ale spatřuji ve velmi ostrých hranách otvoru na pití (měl jsem shaker od EXTRIFITU, ten byl v tomto ohledu lepší)

1

Super

Skvělé na mixování. Ale používám i jen na vodu na trénink. Všechny ostatní flašky šly do zapomnění.

Praktický!

Za mě je fakt super, že má navíc ještě ty přihrádky, kam si můžete dát jak protein, tak nějaký další doplněk, vitamíny, apod. a přitom to máte vše v jednom! Já osobně toto mám doma i na bytě, protože mi to přijde strašně praktické a ušetří to místo v tašce - nemusím mít další krabičky navíc! :)

praktické

Dobrý shaker

Materiál klasický plast, ničím neoslní, design dobrý, extra přihrádky se hodí.

3v1

Shaker plus dva zásobníky. Jeden ještě obsahuje oddělovač na suplementy. Doporučuji.

Super

Fajn Shake se dvěmi zásobníčky na oříšky a další dávku proteinu Jedinné mínus z mé strany je to že teče nemá těsnění a tak když do něj dám jen ionťak tak kape kolem víčka

super :)

praktický shaker

Super věc

V jednoduchosti je síla. Shaker je bytelnej, pevnej, dobře se s ním manipuluje, a je za pusu :-)