24
zodpovězených dotazů
Dobrý den, chci se zeptat, nestačí brát jednu kapsly denně?
Dobrý den, obsah forskolinu 50mg v dávce je již čistý forskolin nebo několikaprocentní extrakt?
Dobrý den, mohu se zeptat... doma již mám koupený synephrine a kofein (v tabletách) od sizeandsimmetry, plus mám nějaké nakopávací drinky od pro!brand. Zvažuji teď ale jestli nezkusit tento spalovač, popřípadě red cell, nebo jakýkoliv jiný. Mohla bych se zeptat, co doporučujete, pro nejlepší a nejrychlejší efekt spalování? Po práci odpoledne chodím se psy na procházky, poté odpoledne/k večeru posilovna (nebo tenis,atd.). Chctěla bych spálit tuky, zmenšit míry, zhubnout a lehce se vyrýsovat. Můžete mi prosím doporučit produkt (nebo produkty v kombinaci) pro nejrychlejší a nejlepší salovací efekt, a také ideální dávkování v tréninkové a odpočinkové dny? Děkuji a hezký den:)
Dobrý den. Můžete mi prosím vysvětlit, jaký je v těchto dvou bodech rozdíl? Dávkování : V den tréninku ráno: 2 - 4 kapsle před tréninkem, další 2 kapsle zhruba 2 h po obědě. V den tréninku odpoledne: 2 kapsle ráno 30 min před snídaní, 2 kapsle zhruba 2 hod po obědě. Kromě toho, že v den tréninku odpoledne píšete kapsle před snídaní, a v bodě pro ráno, píšete před tréninkem. Jak to tedy je, v ten den tréninku? Děkuji za vysvětlení.
Dobry den, lze kombinovat Aktin Fat Burner s "Aktin Předtréninkovka odpolední bez stimulantů"?
Dobrý den, jaký rozdíl je mezi aktin pre workout a aktin fat burner? Děkuju
Dobrý den, mohu se zeptat jestli je vhodné tento přípravek brát i když mám vysoký cholesterol? Konkrétně jde o familiární hypercholesterolemii, prášky na to zatím neberu ale brzy tak učiním. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, je možné tento fat burner užívat dlouhodobě? Děkuji.
Dobrý den, přítelkyně si Již nějaký čas Hlídá stravu a pravidelně cvičí. Teď však ráda koupila i nějake doplňky stravy, aby celou snahu podpořila. V první řadě by si ráda koupila nějaký spalovač. Rád bych se zeptal, zda může nějaký spalovač užívat i v případě užívání léků na vysoký tlak a léků na poruchu funkci ledvin (na odvodnění) Případně prosím o doporučení vhodného spalovače. Děkuji a přeji hezký večer
1
Dobrý den, je možné tento spalovač užívat i při kojení? (11 měsíční dítě) Předem děkuji za odpověď