28
zodpovězených dotazů
Níže doporucujete používat spalovac a kreatine a protein. Pokud chci nabrat svalovou hmotu, nejde spalovac tuku spis proti tomu? Vždyť při přebytku kalorií se zvýšení tuku jen těžko vyvaruju.
Dobrý den, je dobre / efektivne kombinovat spalovač s kreatinom? spalovač pred treningom a kreatin po? dakujem
Ahoj, 2 kapsle rano 30 min pred cvicenim i v pripade ze cvicim na lacno?
Ahoj proc kdyz nemam prekrocit denni davku ctyri kapsle tak je v den treninku rano. 2-4 kapsle rano a pak jeste dve po obede?
Dobrý den, chci se zeptat, nestačí brát jednu kapsly denně?
Dobrý den, obsah forskolinu 50mg v dávce je již čistý forskolin nebo několikaprocentní extrakt?
Dobrý den, mohu se zeptat... doma již mám koupený synephrine a kofein (v tabletách) od sizeandsimmetry, plus mám nějaké nakopávací drinky od pro!brand. Zvažuji teď ale jestli nezkusit tento spalovač, popřípadě red cell, nebo jakýkoliv jiný. Mohla bych se zeptat, co doporučujete, pro nejlepší a nejrychlejší efekt spalování? Po práci odpoledne chodím se psy na procházky, poté odpoledne/k večeru posilovna (nebo tenis,atd.). Chctěla bych spálit tuky, zmenšit míry, zhubnout a lehce se vyrýsovat. Můžete mi prosím doporučit produkt (nebo produkty v kombinaci) pro nejrychlejší a nejlepší salovací efekt, a také ideální dávkování v tréninkové a odpočinkové dny? Děkuji a hezký den:)
Dobrý den. Můžete mi prosím vysvětlit, jaký je v těchto dvou bodech rozdíl? Dávkování : V den tréninku ráno: 2 - 4 kapsle před tréninkem, další 2 kapsle zhruba 2 h po obědě. V den tréninku odpoledne: 2 kapsle ráno 30 min před snídaní, 2 kapsle zhruba 2 hod po obědě. Kromě toho, že v den tréninku odpoledne píšete kapsle před snídaní, a v bodě pro ráno, píšete před tréninkem. Jak to tedy je, v ten den tréninku? Děkuji za vysvětlení.
Dobry den, lze kombinovat Aktin Fat Burner s "Aktin Předtréninkovka odpolední bez stimulantů"?
Dobrý den, jaký rozdíl je mezi aktin pre workout a aktin fat burner? Děkuju