4,4
119 hodnocení

Naprosto skvělý :)

Nikdy předtím jsem žádný spalovač nevyzkoušela a upřímně jsem se toho trochu bála, tenhle od Aktinu mě ale hrozně příjemně překvapil. :) Nemám pocit, že dostanu infarkt ani nejsem nijak přehnaně "nahajpovaná". Celkově se mi pak ale vždycky cvičí s větší chutí (hlavně pokud jde o kardio) a domů odcházim zpocená jako blázen. Takže za sebe určitě doporučuji!

24

Nakopne, zapotíte se a necítíte se rozťěkaní!

Byla jsem ze začátku trochu skeptická, že to mě tabletky nakopnou, až takovým tím nepříjemným způsobem, jak jsem zvyklá u ostatních produktů a byla jsem hrozně mile překvapena! Samozřejmě, že žádný spalovač nás nespasí, ale tenhle dokáže snahu opravdu pěkně podpořit, nakopne a hlavně po něm nejsem "roztěkaná". Moc mě vyhovuje a určitě doporučuji :)

7

Naprostá spokojenost 👏🏻☺️

Nezáleží na tom zda cvičíte pár dní, týdnů nebo dlouhé roky. Vybrat správný spalovač tuků není za mě jednoduchý jednoduchý úkol. Základem je pochopit fungování spalovače, protože se žádným spalovačem nezhudneme za noc. Z vlastních zkušeností mohu říci, že jsem vyzkoušela již několik spalovačů od různých značek. Mojí poslední značkou byl právě spalovač od Aktinu. S jistotou mohu říci, že je velmi efektivní s rychlým nástupem a co mě na nejvíce zaujalo a překvapilo, je jeho velký podíl přírodních složek, což se u jiných spalovačů opravdu nevidí. 🍀 Za mě tedy jasný a kvalitní favorit mezi spalovači.

5

Bomba! 🔥💦

Aktin FatBurner používám jako nakopávač a musím říct že je to naprostá BOMBA! Navíc 💯% přírodní složení... Co dodat, AKTIN opět zazářil! 🔥💪🏼❤️

3

Nakopne a rozpálí

Poznám, když si ho vezmu. :) Potím se víc, vyšší tep, větší chuť cvičit. Určitě budu kupovat dál.

1

Super

Za mě super. Při tréninku se pořádně zapotím, ale zároveň necítím nějaký nepřirozený nabuzení, pro tělo žádný přehnaný šok. Jsem spokojená

super

Skvělý nakopávač

První nakopávač u kterého nemám pocit, že někoho pokoušu. Mně bohatě stačí 2 tablety na celý den, příjemně naladí bez nervozity nebo jiných vedlejších účinků. Chystám se na celé balení.

Zkusila jsem

Zkusila jsem, nenadchnul mě

Doporučuji

Krásně nakopnul na trénink, dostala jsem vzoreček jako dárek k nákupu, ale určitě objednám znovu a ve velkém balení🤩❤️