4,5
182 hodnocení

Naprosto skvělý :) – Nikdy předtím jsem žádný spalovač nevyzkoušela a upřímně jsem se toho trochu bála, tenhle od Aktinu mě ale hrozně příjemně překvapil. :) Nemám pocit, že dostanu infarkt ani nejsem nijak přehnaně "nahajpovaná". Celkově se mi pak ale vždycky cvičí s větší chutí (hlavně pokud jde o kardio) a domů odcházim zpocená jako blázen. Takže za sebe určitě doporučuji!

25

Nakopne, zapotíte se a necítíte se rozťěkaní! – Byla jsem ze začátku trochu skeptická, že to mě tabletky nakopnou, až takovým tím nepříjemným způsobem, jak jsem zvyklá u ostatních produktů a byla jsem hrozně mile překvapena! Samozřejmě, že žádný spalovač nás nespasí, ale tenhle dokáže snahu opravdu pěkně podpořit, nakopne a hlavně po něm nejsem "roztěkaná". Moc mě vyhovuje a určitě doporučuji :)

7

Naprostá spokojenost 👏🏻☺️ – Nezáleží na tom zda cvičíte pár dní, týdnů nebo dlouhé roky. Vybrat správný spalovač tuků není za mě jednoduchý jednoduchý úkol. Základem je pochopit fungování spalovače, protože se žádným spalovačem nezhudneme za noc. Z vlastních zkušeností mohu říci, že jsem vyzkoušela již několik spalovačů od různých značek. Mojí poslední značkou byl právě spalovač od Aktinu. S jistotou mohu říci, že je velmi efektivní s rychlým nástupem a co mě na nejvíce zaujalo a překvapilo, je jeho velký podíl přírodních složek, což se u jiných spalovačů opravdu nevidí. 🍀 Za mě tedy jasný a kvalitní favorit mezi spalovači.

5

Bomba! 🔥💦 – Aktin FatBurner používám jako nakopávač a musím říct že je to naprostá BOMBA! Navíc 💯% přírodní složení... Co dodat, AKTIN opět zazářil! 🔥💪🏼❤️

3

Nakopne a rozpálí – Poznám, když si ho vezmu. :) Potím se víc, vyšší tep, větší chuť cvičit. Určitě budu kupovat dál.

1

Už jsem nějaký ten spalovač vyzkoušela a nepřišlo mi, že by to nějak fungovalo. Tak jsem raději koupila jen malé balení se 4 kapslemi (což je opravdu velké plus, že si to můžu vyzkoušet) a byla to fakt pecka. Zapotila jsem se jako nikdy a proto v mé další objednávce už velké balení nechybělo.😄💪

Pokud hledáš něco, po čem se jen tak ráno probudíš o 20kg lehčí, tak tohle to fakt není. No... nic takového není. Ale tohle Ti může být takovou berličkou ve Tvém snažení. Spalovač napomahá spalování tuku při cvičení, prohřeje Ti tělo, takže se i víc potíš a nabudí Tě k podání lepšího výkonu a delší výdrži. 😊 A tenhle od aktinu má vážně skvělé složení. Asi nejlepší na našem trhu.

Nejlepší spalovač jaký jsem měla! Rozhodně stojí za to👍🏼

Skvelý spaľovač! Už som ich vyskúšala veľa, ale tento jednoznačne vyhovuje najviac ☺️

funguje, nabije energií, tento týden jsem nachodila každý den 15 km, ani nevím jak. :D