4,2
36 hodnocení

Chuťovo mi moc neulahodila :)

Bohužiaľ, veľké sklamanie, vôbec žiadny účinok to u mňa nemalo.

Som Spokojná! Toto je najlepšia “medicína” na bolesti v podbrušku. Skúšala som ju v máji, 3 dni pred (áno, viem, že má 7, ale nestihla som), a aj napriek tomu, že to bola iba taká krátka doba, tak bolesti takmer žiadne. O mesiac na to som to skúsila bez Spokojenej a bolo to celé zle, ledva som vstala z postele. Další cyklus som si už bez tohto zázraku nevedela predstaviť. A opäť sa mi potvrdilo, že som spravila dobre, tým, že skončila v mojom košíku. Bolesti neboli takmer žiadne a ja som tak mohla bez problémov odkrútiť svadbu ako čašníčka. V 1.deň menštruácie!! Jednoducho úžasné, ďakujem za toto! ♥️♥️♥️

Objednala jsem pro začítek malé balení a začala brát tedy týden před menstruací a musím říct, že super. Obvykle mívám nezřízený chutě, který se vážně nedají ukočírovat a teď jsem to poprvé zvládla bez nich! Stejně jako emoce byly relativně v normálu. Křeče jsem teda měla a musela jsem je tlumit práškem tak jako tak. Ale i kdyby to u mě zabíralo jen na přejídání a emoce (=klidnější PMS), tak to za ty peníze stojí. Budu objednávat velký balení.

Nejprve jsem objednala malé balení na zkoušku a byla jsem spoko. Běžně mívám na začátku menstruace křeče v podbřišku, bolesti kloubů a kostí a řeším to ibalginem. Tentokrát jsem cítila jen malé tlaky a obešlo se to bez prášků. Další pms příznaky jako zvýšená chuť k jídlu se teď dala držet v normě a stavy "nikdo mě nemá rád a všechny nenávidím" se taky nedostavily. Objednávám větší balení a doporučuji.

Poprvé zabrala, další užívání menstruaci jenom oddalovalo, zhoršovalo PMS a menstruační bolesti.

4

Koupila jsem je mojí sestře z důvodu, že měla vážně velké bolesti. Po prvním užívání řekla, že bez nich už nemůže prakticky žít. Strašně doporučiju!!!

Menstruace za Covidu – S pandemií s emi změnil režim, takže se to podepsalo na mém cyklu. Beru Spokojenou, aby moje tělo bylo spokojenější a menstruace se "klidnila".

Zadne krece! – Urcite doporucuju...pms sem nemela a to sem se predtim zmitala ve krecich a mela citliva prsa. Ted nic!proto me menstruace dokonce az prijemne prekvapila:) skvely produkt