4
56 hodnocení

Na mě to bohužel žádný efekt nemělo, měla jsem stále stejné bolesti, jako bych to nebrala. Hodnotím po dvou menstruačních cyklech.

Vždy jsem měla problémy s nepravidelným ms cyklem. Kapsle užívám již 3. cyklus a zdá se mi, že se mi cyklus zkrátil a celkem zpravidelnil. Nevím zda je to opravdu díky kapslím, budu užívat dále a uvidíme. Mají takovou zvláštní pachuť, jako rozemleté seno. :o) Někomu by to mohlo vadit.

Bohužel nemohu hodnotit pozitivně. Mám velmi bolestivou menstruaci a nezaznamenala jsem za tři měsíce sebemenší zlepšení. :(

Zdravím, děkujeme za zpětnou vazbu. Jedná se o bylinnou směs, na každého může působit jinak. Pokud potíže s cyklem přetrvávají, doporučuji navštívit gynekologa. Hezký den

Pro holky, co mívají velmi bolestivou menstruaci rozhodně lepší varianta než cpát do sebe každý měsíc několik ibalginu. Odzkoušela jsem opravdu od bolestí pomůže. Určitě stojí za zkoušku, výhoda je tohle malé balení, a když budete spokojení můžete vzít hned větší.

Chuťovo mi moc neulahodila :)

Bohužiaľ, veľké sklamanie, vôbec žiadny účinok to u mňa nemalo.

Som Spokojná! Toto je najlepšia “medicína” na bolesti v podbrušku. Skúšala som ju v máji, 3 dni pred (áno, viem, že má 7, ale nestihla som), a aj napriek tomu, že to bola iba taká krátka doba, tak bolesti takmer žiadne. O mesiac na to som to skúsila bez Spokojenej a bolo to celé zle, ledva som vstala z postele. Další cyklus som si už bez tohto zázraku nevedela predstaviť. A opäť sa mi potvrdilo, že som spravila dobre, tým, že skončila v mojom košíku. Bolesti neboli takmer žiadne a ja som tak mohla bez problémov odkrútiť svadbu ako čašníčka. V 1.deň menštruácie!! Jednoducho úžasné, ďakujem za toto! ♥️♥️♥️

Poprvé zabrala, další užívání menstruaci jenom oddalovalo, zhoršovalo PMS a menstruační bolesti.

Objednala jsem pro začítek malé balení a začala brát tedy týden před menstruací a musím říct, že super. Obvykle mívám nezřízený chutě, který se vážně nedají ukočírovat a teď jsem to poprvé zvládla bez nich! Stejně jako emoce byly relativně v normálu. Křeče jsem teda měla a musela jsem je tlumit práškem tak jako tak. Ale i kdyby to u mě zabíralo jen na přejídání a emoce (=klidnější PMS), tak to za ty peníze stojí. Budu objednávat velký balení.

Nejprve jsem objednala malé balení na zkoušku a byla jsem spoko. Běžně mívám na začátku menstruace křeče v podbřišku, bolesti kloubů a kostí a řeším to ibalginem. Tentokrát jsem cítila jen malé tlaky a obešlo se to bez prášků. Další pms příznaky jako zvýšená chuť k jídlu se teď dala držet v normě a stavy "nikdo mě nemá rád a všechny nenávidím" se taky nedostavily. Objednávám větší balení a doporučuji.