4,4
141 hodnocení

Ještě jsem ho ani neotevřela a už byl plesnivý Oprava: byl mi zaslán nový chléb a nemůžu si ho vynachválit. Díky za možnost ho znovu vyzkoušet 🤤☺️

1
Ahoj Markét, moc nás mrzí, že chleba není v pořádku. Aktin superchleba je vyroben z bio ingrediencí, tedy neobsahuje pesticidy, které brání plísním vzniknout. Plíseň se také může objevit, když obal není zcela dobře zatavený, ale toto by se mělo stávat opravdu málokdy. Prosím napiš mi na podpora@aktin.cz a obratem vyřešíme! ;-) Díky
1

Bohužel nemohu posoudit, jak chutná, jelikož mi po týdnu v chlebníku (který je umístěn na suchém, tmavém místě) zplesnivěl. Byl samozřejmě neotevřený a s trvanlivostí do září 2021.

1
Zdravím Kateřino, ozvi se prosím určitě na podpora@aktin.cz - rádi bychom, abys mohla chlebík ochutnat a napsat tak plnohodnotnou recenzi ;-) Superchleba za to určitě stojí!

Dobrý, ale už si ho asi nekoupím – Semínková varianta chuťově moc dobrá, chleba se neláme ani nedrolí. Znám ale i jiné chleby, dostupné v běžném obchodě ta lepší cenu. Co mě ale trochu zamrzelo, že jsem našla na chlebu kousek plísně, na všech 4 plátcích jen v jednom okrajovém místě. Jasný, člověk to urýpne, ale docela mě to překvapilo když trvanlivost je psaná do 25.9.2021 a je únor. A ne, neměla jsem nijak porušený obal a nebyl dlouho otevřený, ukázalo se to hned jak jsem obal rozdělala.

1
Mám to stejně. Objednala jsem si rovnou dva a teď oba s těžkým srdcem vyhazuji :( Stejný datum trvanlivosti, asi byla nějaká špatná várka.
1
Ahoj Vendy, moc nás mrzí, že se k tobě nedostal chlebík v pořádku. Ráda bych s tebou ihned vyřešila - posílám ti e-mail! ;-) Jinak děkujeme za recenzi. Hezký den!
1

Dokonalost sama! – O tom, že díky tomuto chlebíku a jeho složení do sebe dostanete tuky z kvalitních zdrojů, asi mluvit nemusím. Co bych hlavně chtěla vyzdvihnout je chuť a struktura/konzistence. Chuť je naprosto boží (všechny mi chutnaly), chlebík se nedrolí, je příjemně vláčný a díky velkému obsahu zdravých tuků dokáže i zaplácnout. Za mě je to určitě SUPERprodukt a nejvíc SUPERchleba, který jsem kdy měla! :p

1

Tenhle chleba mě nějak moc neuchvátil. Takže za mě asi ne.

Název vypovídá o chuti, je fakt super a dost vláčný!

na pohled nebo vůňi to není nejvíc lákavé, ale chuťově a výživově je moc dobrý.

Vláčný, chuťově vynikající a složením samozřejmě taky super. Oproti podobným kupovaným chlebům ze supermarketu bezkonkurenční 😁.

Neskutečná chuť, ani neni potřeba si k němu nic dávat. 🥰Po chuťové stránce rozhodně doporučuji, jen ta cena no..

Není to produkt úplně pro mě, ale věřím že si to své milovníky najde 😊