4,3
58 hodnocení

Dela co ma.

Koupila jsem ho pro mamku. Bere jeden rano a nez dojde do prace (pesky, rychla chuze) tak je pry spocena, jak kdyby cestu bezela. Takze dela, co slibuje 😉

4

Synephrine nikdy nezklame

Vždy, když mám potřebu pořídit nějakého pomocníka na rychlejší spalování tuku, volím Synephrine. V minulosti se mi mnohokrát osvědčil (i když od konkurenční značky), proto jsem neváhala a zkusila ten od Aktinu. Jsou dny, kdy ze mě leje jako z konve, pak jsou také dny, kdy se potím přiměřeně výkonu. Nedávala bych to však za vinu produktu jako takovému - na čistém koncentrátu snad není co zkazit. Spíše to bude trénink od tréninku a podle momentu cvičení - rozhodně tedy doporučuji začít cvičit maximálně do půl hodiny od pozření.

1

Kupují pravidelne

Hodnocení

Synephrine zatím funguje dobře po úpravě jídelníčku a zvýšené fyzické aktivity jsem po 14 dnech shodil 4 kg takže za mě super

Bolesti břicha, bolesti svalů, nevolnost

Při pozření synefrinu mi bylo vždy špatně, strašné křeče v břiše, celková nevolnost a únava, bolesti svalů. První dva dny užívání jsem vinu nepřijládala synefrinu, ale po dvou dnech jsem ho zkusila vysadit a potíže zmizely. Za týden jsem se rozhodla ho znovu vyzkoušet a opět se dostavily stejné potíže, takže po cca 6ti tabletkách letí do koše.

Synephrine

Koupila, vyzkoušela a nejspíš jej znovu nepotřebuji. Na produktu neshledávám nic špatného, ale nabuzení či zvýšené pocení jsem při každém tréninku nepociťovala. Někdy byly dny, kdy jsem se cítila méně unavená a zvládla trénink prodloužit, ale to také nebylo vždy. Na druhou stranu každý máme jiné tělo, takže někomu to vyhovovat určitě bude :)).

Synephrine

Na mna nemal ziaden účinok bohuzial :(

Splnilo očekávání

Tento produkt splnil mé očekávání.

Synephrine

Malé tabletky, které užívám společně s Gold cutem, dostavilo se pocení a pocit větší fyzické energie.

Doporučuji