Aktin Syrovátkový protein

4,4
803 hodnocení

Proteinový král!

Když jsem poprvé slyšela o tom, jakou pecku Aktin chystá, vůbec jsem nepochybovala, že by nesplnil očekávání. A realita? Protein je BOŽÍ! Naprosto oceňuju čtyřsložkové složení bez přidaných cukrů a dalších zbytečností ❤️ Milovníci kvality a dobré chuti, skočte po něm :)

44
Naprosto souhlasím. 🙌 Taktéž mám slaný karamel a miluju jak jeho čisté složeníba kvalitní suroviny, tak i úžasnou krémovost a podstivé aroma karamelu. 😍
3

ANO!

Konečně jsme se dočkali dokonalého proteinu s dokonalým složením! Za mě rozhodně velké ANO. Není to hlavně zbytečně přeslazený a za to je velké plus! Btw, já osobně nejsem vůbec milovník ovocných příchutí, takže proto 3 hvězdičky u ovocných. :/

29

Konečně!

Po 2 letech hledání, po vyzkoušení 70 různých proteinů jsem konečně našla TEN svůj - bez nesmyslně dlouhého složení, slazen stevií, nepřeslazený, voňavý, se skvělou rozpustností, syrovátkou z mléka irských volně pasoucích se kraviček... Upřímne je to ten nejlepší čokoládový protein, co se mi dostal do rukou (a pusy :D ). Vřele doporučuji a nemůžu se dočkat, až vyzkouším další příchutě! Edit: Slaný karamel vyzkoušen do kaše, jako shake a do jogurtu. Ve všem je úžasný a byť bych po této příchuti obvykle nesáhla, tak mi hrozně moc chutnal a řadí se mezi moje nejoblíbenější - dokonce před vanilku! Všechny příchutě jsou mléčně jemné, připomínají milkshake a prostě si svým složením, chutí i cenou získaly u mě první místo :)

23

Zklamání

Na to, jakej tady byl okolo toho hype, tak teda žádná sláva. Při poměru 30g na 200ml, jak je psáno, skoro necítím žádný náznak čokolády, ale to ani po přidání další půl dávky :D Třeba tomu přijdu na chuť, než to dodělám.

27
jestli Ti připadal málo ochucený, tak zkus čoko-oříšek :) ten se Ti bude líbit víc
Čau Filipe, ono není nic snažšího, než přisypat více kakaa, ale bílkoviny tím půjdou ještě níže, už takhle jich má čokoláda nejméně ze všech příchutí, další problém je vysoká hořkost kakaa, ten optimální balanc protein content : chuť : pouze přírodní ingredience je obtížný docílit. No budeme na tom dál makat a posouvat to, díky moc za review.
1

Kvalita ?

Všechny influencery co doporučovali tento produkt rovnou blokuji :D nepochybuji o kvalitě složení, i rozpustnost je v pořádku, ale co se týče chuti tak to je opravdu bída. Pokud si přidám protein na ochucení kaše nebo jogurt tak příchuť sotva poznám protože nejde takřka cítit. Pro někoho může být opravdu výhoda, že protein opravdu není sladký jako např. bodylab

22

Složení skvělé, příchutě průměrné

O skvělém složení tady nemá cenu diskutovat. V tom se Aktin fakt vytáhl a mezi konkurencí oprávněně vítězí na plné čáře. Další aspekty mě ale už tolik nenadchly. Příchutě jsou bohužel dost mdlé a nevýrazné (netýká se čoko/lískový ořech, viz níže), což je samozřejmě daň za snahu o použití co možná nejpřírodnějších a co nejméně surovin. Pokud jste tedy zvyklí například na perfektní příchutě od Bodylabu, pak vás Aktin protein zákonitě zklame. Stejně tak se logicky nehodí pro ochucování různých pokrmů (ovesných kaší, overnight protein oaks, zmrzlin, koláčů atd.), protože zkrátka nevynikne. A poslední věc, která mě trochu mrzela, byla horší rozpustnost ve vodě - i při použití 250ml vody na 1odměrku proteinu to dá dost zabrat, než ho pořádně rozhrkáte v shakeru a i tak se občas stane, že vám tam zbydou nějaké hrudky. Shrnutí je jednoduché - pokud je pro vás přírodní složení jediné a hlavní kritérium a oželíte horší rozpustnost, pak je Aktin protein přímo pro vás. Pokud si na proteinu chcete i pochutnat, nebo ho používat i v kuchyni na dochucování, pak hledejte raději jinde. Edit 18.4.2020: Vyzkoušel jsem objednat vzorky příchutí skořicová rolka, cookies a čokoláda/lískový ořech a musím říct, že alespoň u těchto příchutí zmizel problém s rozpustností, kdy po chvilce v shakeru jsou krásně rozmíchané. Co se týče chuti, tak cookies je na tom stejně jako již dříve ochutnaná čokoláda a vanilka - nijak výrazná, spíše mdlá chuť. Skořicová rolka je na tom o něco lépe alespoň co se týká vůně a částečně tak vyváží méně výraznou chuť. No ale pak přichází čoko/lískový ořech a to si připadáte, jako byste měli protein od jiného výrobce. Krásně výrazná chuť lískových oříšků bez chemických pachutí a ocasů. Tady se to zkrátka vyloženě povedlo a s radostí si lískový ořech v budoucnu koupím ve větším balení, protože nemá chybu. Aktin ukázal, že na to má a měl by se posnažit a ostatní příchutě dotáhnout taky na tuto úroveň. Pak mu už nebude co vytknout :) Edit 10.5.2020: Objednal jsem si další vzorky a banán je rozhodně příjemné překvapení! Má pěkně banánovou příchuť a hlavně bez chemické pachuti, která bývá častá u většiny banánových příchutí na trhu, takže rozhodně favorit pro občasné zpestření. Jahoda ovšem nic moc. Chuťově nevýrazná a navíc s problematickou rozpustností, stejně jako původní příchutě.

14

Hey I'm Aktin Whey

Myslím, že na tohle jsme čekali! Ta chuť je opravdu neskutečná, žádný chemický "ocásky", který mi často vadí. Čokoláda je opravdu přirozeně čokoládová a nádherně voní už při otevření, což mě hned dostalo! Plus to složení je vážně špičkový. Už se nemůžu dočkat až zkusím další příchutě!

12

Famózní

Tak pekanový koláč mě posadila doslova naprd*l, když jsem otevřel balení tak jsem nic z něho necítil a říkal jsem si co jsem to zase koupil :D ale po namíchání v šejkru a otevření víčka, jsem si řekl, že to je přesně jak když koupím pekanový pletenec, či koláč, chuť jemná. za mě nejlepší !!! 15/10

6

Chuť hrůza

Složením v pořádku, ale chuť je teda naprosto šílená...to se opravdu nepovedlo, nechutná mi ani kdyz ho ještě v kasi dochutím něčím jiným. Prostě cítím takovou tu ošklivou proteinovou chuť, jako např.u Nutrendu apod.

7

Aktin Whey Protein

No na to jak kolem toho všichni jásali, tak teda mě vůbec neoslovil... Složení má dobrý, ale odnesla to chuť.

4