4,5
92 hodnocení

Nutričně super

ALE .. :) Jako zákazníci přede mnou mám problém bílky pořádně rozmíchat, a to i když poctivě kvedlám metlou. Taky mají bilky trochu ocásek, takže určitě nedoporučuju do jídel, které neplánujete následně patřičně dosladit nebo dokořenit :) A pozor - je tam zahrabaná odměrka, nelekněte se ji jako já :D Můj tip - ovesné vločky + romačkaný banán + bílky + mléko a nechat v rýžovaru "upéct" - vznikne vám chuťově dobrá a nutričně docela dobře vyvážená placka, já na ni ještě kydám tvaroh a polívám čekankovým sirupem :) Je to pecka.

2

Super produkt, ale..

Jen si tak říkám, co se dějě tedy se žloutkama? A trošku se mi s tím špatně pracuje, neumím to asi pořádně promíchat. Mám z toho často hrudky.

1

Do pečení jedna pecka!

Perfektní na pečení nebo do jogurtu, doplní bílkoviny! Plánuju z nich i domácí tyčinky :)

1
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se bílky v jogurtu dobře rozpouští, a jestli nejdou náhodou nějak více cítit. Moc ráda bych si je objednala, ale bojím se právě rozpustnosti, například v kaši nebo jogurtu a chuti. Děkuji :)

skvělé

určitě většina z Vás zná "můjbílek". No tak tohle je extravelké balení! Pro milovníky bílků naprostý musthave. :)

1

Špatně se s nimi pracuje

Nějak se s nimi neumím sžít. Chuťově mají slaný ocas, což mi zase tak nevadí. Nejsem ale schopná rozšlehat je do nějaké ucházející konzistence. Nemáte tip jaký poměr prášek-voda mám použít na jednu porci ovesné kaše, když chci, aby vytvořily pěnu? I když šlehám dlouho ručním šlehačem, tak je z nich jen voda.

Super

Za mě super varianta, jak přidat bílkoviny. Přidávám do ovesné kaše, je pak nadýchanější. Jen mám zatím trochu problém s tím, jak z toho nemít hrudky :D ale věřím že za chvíli na to člověk přijde. Jinak vůbec nezapáchají.

10/10

Dobře se míchají, jsou super do kaše a hlavně do whisky souru!:D

smrad

nevíte někdo, jak se zbavit toho pachu? chtěla jsem si udělat ovesnou sladkou a přidat takhle bílkoviny, ale musela jsem z ní udělat slanou, která mi vlastně vůbec nechutná:(

Bomba!

Nevím, jak jsem bez vaječných bílků mohla fungovat :) využiju do ovesných kaší, pečení, příp. do vajíček, když chci sytější snídani.

Bomba

Skvělé na pečení, ale i do smoothie jako protein nebo k ozvláštnění kaší. Kaši dodá takový jemný nadýchaný šmrc. Doporučuju.