4,4
209 hodnocení

Skvělý zdroj bílkovin. Pro lepší chuť přidávám do míchaných vajíček zeleninu, bylinky a sůl a je z toho perfektní snídaně

Smícháš s vodou a vyšleháš - máš sníh z bílků bez zbytečného oddělování od žloutků. Vydrží dlouho a nemusí se spotřebovat, na rozdíl od tekutých bílku, do pár dnů po otevření. Za mě vynález roku a super pomocník do kuchyně! 12/10🤩

Pokud rádi pečete, určitě je využijete. Rychlá záchrana, když doma není dost vajec :)

Sušené bílky používám na šlehání, kdy nechci vyhazovat žloutek. Nejčastěji na pečení nebo do těsta na lívance. Navíc klasický bílek se rovná 4g sušených bílků, takže vám balení vydrží i poměrně dlouho.

Výborná věc, na pečení, do kaše atd…míchám 10g bílků a 50ml vody 👌

Ak zvykneš piecť/variť vysoko bielkovinové jedlá, toto je super ingrediencia, kedy nemusíš zbytočne vyhadzovať žĺtka. Stačí metličkou rozmiešať s vodou a vyšľahať penu z bielkov, poprípade tuhý sneh a pridať do tepelne upravených pokrmov.

Skvělý pomocník na pečení 👏

Za mě hrozná pachuť i zápach. Rozhodně si na něm nepochutnám, ale účel splní 🤷🏼‍♀️

Koupila jsem jako přídavek bílkovin do ranních vloček místo čerstvých vajec. Je umění je rozmíchat, v šejkru napění, pak nejdou do kaše vmíchat, ale předtím jsem si dávala do vloček jen bílek z 1 vejce. Ta námaha mi za to navýšení bílkovin stojí.

Výborná náhrada bielkov 😊