4,4
126 hodnocení

Nutričně super – ALE .. :) Jako zákazníci přede mnou mám problém bílky pořádně rozmíchat, a to i když poctivě kvedlám metlou. Taky mají bilky trochu ocásek, takže určitě nedoporučuju do jídel, které neplánujete následně patřičně dosladit nebo dokořenit :) A pozor - je tam zahrabaná odměrka, nelekněte se ji jako já :D Můj tip - ovesné vločky + romačkaný banán + bílky + mléko a nechat v rýžovaru "upéct" - vznikne vám chuťově dobrá a nutričně docela dobře vyvážená placka, já na ni ještě kydám tvaroh a polívám čekankovým sirupem :) Je to pecka.

3

Super produkt, ale.. – Jen si tak říkám, co se dějě tedy se žloutkama? A trošku se mi s tím špatně pracuje, neumím to asi pořádně promíchat. Mám z toho často hrudky.

2

Skvělý produkt – Konečně nemusím řešit "co se žloutkem" aneb sušený bílek se krásně a rychle vyšlehá a poslouží jako náhrada klasického. Moje nejčastější použití je vyšlehaný bílek zamíchat do ranní ovesné kaše - ta je díky tomu krásně nadýchaná, nabyde na objemu a přidá bílkoviny do stravy.

1

Do pečení jedna pecka! – Perfektní na pečení nebo do jogurtu, doplní bílkoviny! Plánuju z nich i domácí tyčinky :)

1
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se bílky v jogurtu dobře rozpouští, a jestli nejdou náhodou nějak více cítit. Moc ráda bych si je objednala, ale bojím se právě rozpustnosti, například v kaši nebo jogurtu a chuti. Děkuji :)

skvělé – určitě většina z Vás zná "můjbílek". No tak tohle je extravelké balení! Pro milovníky bílků naprostý musthave. :)

1

Vůbec mi to nechutná, hrozná pachuť

zatím moc nepoužívám, ale chuťově to jde

Asi mam málo namakaný ruce, protože než bych to rozmíchala metličkou, měla bych odoperovaný karpály. Co se materiálu na omelety týká, zůstanu u normálních vajec s tekutejma bílkama, litrovou lahev sdělam za 4 dny. Mixér teda už mam, uvidim. Mamka dostala půlku a peče s nima zatim vesele

Používám zejména do ovesné kaše. Je poté více krémová.

Bílky mají mnoho využití, jsou super, jednoznačně doporučuji