4,4
152 hodnocení

Nutričně super – ALE .. :) Jako zákazníci přede mnou mám problém bílky pořádně rozmíchat, a to i když poctivě kvedlám metlou. Taky mají bilky trochu ocásek, takže určitě nedoporučuju do jídel, které neplánujete následně patřičně dosladit nebo dokořenit :) A pozor - je tam zahrabaná odměrka, nelekněte se ji jako já :D Můj tip - ovesné vločky + romačkaný banán + bílky + mléko a nechat v rýžovaru "upéct" - vznikne vám chuťově dobrá a nutričně docela dobře vyvážená placka, já na ni ještě kydám tvaroh a polívám čekankovým sirupem :) Je to pecka.

4

Super produkt, ale.. – Jen si tak říkám, co se dějě tedy se žloutkama? A trošku se mi s tím špatně pracuje, neumím to asi pořádně promíchat. Mám z toho často hrudky.

2

Skvělý produkt – Konečně nemusím řešit "co se žloutkem" aneb sušený bílek se krásně a rychle vyšlehá a poslouží jako náhrada klasického. Moje nejčastější použití je vyšlehaný bílek zamíchat do ranní ovesné kaše - ta je díky tomu krásně nadýchaná, nabyde na objemu a přidá bílkoviny do stravy.

1

Do pečení jedna pecka! – Perfektní na pečení nebo do jogurtu, doplní bílkoviny! Plánuju z nich i domácí tyčinky :)

1
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se bílky v jogurtu dobře rozpouští, a jestli nejdou náhodou nějak více cítit. Moc ráda bych si je objednala, ale bojím se právě rozpustnosti, například v kaši nebo jogurtu a chuti. Děkuji :)

skvělé – určitě většina z Vás zná "můjbílek". No tak tohle je extravelké balení! Pro milovníky bílků naprostý musthave. :)

1

Skvělé do kaše a hlavně rychlé!

Trochu horší rozpustnost, ale super aminokyselinové spektrum. Trávení do 4 hodin, takže super do diety a taky za mě vítaná změna v suplementaci oproti syrovátkovým proteinovým výrobkům, které způsobují vyšší vyplavování inzulínu. Malý tip: po rozmíchání nechat několik minut v lednici, dost hrudek "zmizí". PS: Je to potravinový doplněk a ne jídlo.

Mnoho klientům nevyhovovaly

Skvělé pro doplnění bílkovin 😍.

Pro někoho samozřejmě dobrý, ale já si k tomuto výrobku cestu nenašla.