4
385 hodnocení

Super

Ve třech příchutí po veganském proteinu ani památka ! 1) hořká čokoláda chutná jak veganské brownie od @r3ptilecz jsou v ni kousíčky oříšků je skvělá 2) arašídová je jak kdyby jste si dali do pusy lžičku arašídového másla a je úplně jako měkoučká 3) lískový oříšek je jemňoučký strukturou podobný arašídové mohli by tam byt kousky lískových oříšků ! 4) mrkvový dort na ten jsem se těšila hodně a neee ta mi jediná z nich nejela, v té jsem cítila právě cítila chuť veganského proteinu a bylo mi to nepříjemné, je nakyslá a má i takovou zvláštní konzistenci a tu znovu fakt nechci, ale třeba ségruš chutnala ! První místo obsadila tedy hořká čoko a arašídová ty se Aktinu mega povedly a určitě si je dám a chutí znovu, druhé má lískový oříšek a poslední mrkvový dort

8

Jedny z nejlepších tyčinek vůbec

Aktin Vegan Protein Bars se řadí k jedněm z nejlepších, nejen proteinových, dobrot, jaké jsem kdy ochutnala! Dokonalé složení, čistá bohatá chuť, jemná rozplývající se konzistence - jsou vynikající!

3

Na dlouho zasytí

Trochu se drolí, je hutná a není vyloženě sladká, ale je taaaak dobrá!

1

Palec nahoru pro hořkou, palec dolů pro mrkváč.

Dala jsem na tip z reference na IG a objednala dvě příchutě Aktin Vegan Protein Bar. Hořká čokoláda za mě super, chuť opravdu připomíná hořkou čokoládu a křupavé kousky dodávají na požitku. Mrkvový dort, ať už chutí, nebo strukturou za mě ne.

Fajn pro špatné panty

Poměrně dobrá tyčinka, trochu je cítit umělý ocásek. Hodně cením to, že je měkká. Mrkvový dort moc nepřipomíná, ale je to fajn zmna oproti čokoládovým tyčinkám.

mňamina!

Tak tyhle tyčinky jsou teda něco. Arašídová mě rozhodně oslovila nejvíc, ta chuť, vůně, rozplývání na jazyku. Jednou si kousnete a najednou je celá pryč, zmizí ani si nevšimnete jak!

Mňaminka

Tak jsem teda jednou zkusila. Chuťově moc dobrá, není vůbec sladká, při kousnutí se prostě kousek oddělí, nic se nedrobí, netáhne, a v puse se postupně rozpadá na kašičku.Miluju tu konzistenci a užila jsem si každý malinký kousnutí. Jediná nepovedená věc na ní je, že nemá metr na dýlku. Potřebovala bych to. Příště jich beru tak 10

Mňam!

Po*no v puse, slast v bříšku! Miluji tuhle tyčinku!!

Aktin zkousi vegan cestu

Se svou prvni aktin objednavkou jsem si objednala hned tri veganske aktin proteinove tycinky. Maji dobrou konzistenci a skvele slozeni - na slozeni je aktin machr. Nicmene chut nebyla nic moc. Ta, ktera me zaujala nejvic, je prichut Arasidy. Ta byla moc moc dobra. Naopak liskovy orech/kakao me velmi zklamala, strasne umela chut. Arasidova vsak putuje na muj seznam oblibencu :)

složení fantastický

Mrkvový dort mi nezachutnal. Na mě moc "kyselé"😅. Hořká čokoláda byla výborná. Struktura mi vyhovovala, jsou tam malé kousky čokolády.