4,3
233 hodnocení

Proteinový král!

Když jsem poprvé slyšela o tom, jakou pecku Aktin chystá, vůbec jsem nepochybovala, že by nesplnil očekávání. A realita? Protein je BOŽÍ! Naprosto oceňuju čtyřsložkové složení bez přidaných cukrů a dalších zbytečností ❤️ Milovníci kvality a dobré chuti, skočte po něm :)

Přínosná recenze?

ANO!

Konečně jsme se dočkali dokonalého proteinu s dokonalým složením! Za mě rozhodně velké ANO. Není to hlavně zbytečně přeslazený a za to je velké plus!

Přínosná recenze?

Konečně!

Po 2 letech hledání, po vyzkoušení 70 různých proteinů jsem konečně našla TEN svůj - bez nesmyslně dlouhého složení, slazen stevií, nepřeslazený, voňavý, se skvělou rozpustností, syrovátkou z mléka irských volně pasoucích se kraviček... Upřímne je to ten nejlepší čokoládový protein, co se mi dostal do rukou (a pusy :D ). Vřele doporučuji a nemůžu se dočkat, až vyzkouším další příchutě! Edit: Slaný karamel vyzkoušen do kaše, jako shake a do jogurtu. Ve všem je úžasný a byť bych po této příchuti obvykle nesáhla, tak mi hrozně moc chutnal a řadí se mezi moje nejoblíbenější - dokonce před vanilku! Všechny příchutě jsou mléčně jemné, připomínají milkshake a prostě si svým složením, chutí i cenou získaly u mě první místo :)

Přínosná recenze?

Hey I'm Aktin Whey

Myslím, že na tohle jsme čekali! Ta chuť je opravdu neskutečná, žádný chemický "ocásky", který mi často vadí. Čokoláda je opravdu přirozeně čokoládová a nádherně voní už při otevření, což mě hned dostalo! Plus to složení je vážně špičkový. Už se nemůžu dočkat až zkusím další příchutě!

Přínosná recenze?

Zklamání

Na to, jakej tady byl okolo toho hype, tak teda žádná sláva. Při poměru 30g na 200ml, jak je psáno, skoro necítím žádný náznak čokolády, ale to ani po přidání další půl dávky :D Třeba tomu přijdu na chuť, než to dodělám.

Přínosná recenze?

Kvalita ?

Všechny influencery co doporučovali tento produkt rovnou blokuji :D nepochybuji o kvalitě složení, i rozpustnost je v pořádku, ale co se týče chuti tak to je opravdu bída. Pokud si přidám protein na ochucení kaše nebo jogurt tak příchuť sotva poznám protože nejde takřka cítit. Pro někoho může být opravdu výhoda, že protein opravdu není sladký jako např. bodylab

Přínosná recenze?

Výborný protein

Co se týče složení není co vytknout. Výborný je však i chuťově. Proteiny od jiných značek, které jsem zatím vyzkoušela, se mi zdály velmi přeslazené, a tento mi tak naprosto vyhovuje, protože je sladký tak akorát. Lidem, kteří mají sladší proteiny rádi, bude logicky vyhovovat méně.

Přínosná recenze?

Složení skvělé, příchutě průměrné

O skvělém složení tady nemá cenu diskutovat. V tom se Aktin fakt vytáhl a mezi konkurencí oprávněně vítězí na plné čáře. Další aspekty mě ale už tolik nenadchly. Příchutě jsou bohužel dost mdlé a nevýrazné, což je samozřejmě daň za snahu o použití co možná nejpřírodnějších a co nejméně surovin. Pokud jste tedy zvyklí například na perfektní příchutě od Bodylabu, pak vás Aktin protein zákonitě zklame. Stejně tak se logicky nehodí pro ochucování různých pokrmů (ovesných kaší, overnight protein oaks, zmrzlin, koláčů atd.), protože zkrátka nevynikne. A poslední věc, která mě trochu mrzela, byla horší rozpustnost ve vodě - i při použití 250ml vody na 1odměrku proteinu to dá dost zabrat, než ho pořádně rozhrkáte v shakeru a i tak se občas stane, že vám tam zbydou nějaké hrudky. Shrnutí je jednoduché - pokud je pro vás přírodní složení jediné a hlavní kritérium a oželíte horší rozpustnost, pak je Aktin protein přímo pro vás. Pokud si na proteinu chcete i pochutnat, nebo ho používat i v kuchyni na dochucování, pak hledejte raději jinde.

Přínosná recenze?

Chuť hrůza

Složením v pořádku, ale chuť je teda naprosto šílená...to se opravdu nepovedlo, nechutná mi ani kdyz ho ještě v kasi dochutím něčím jiným. Prostě cítím takovou tu ošklivou proteinovou chuť, jako např.u Nutrendu apod.

Přínosná recenze?

Kvalita, chuť, cena - super!

Tak tohle je moc příjemný překvapení! Když vidíte protein s tak čistým složením, bojíte se, že se to podepíše na chuti a na ceně. Naštěstí ani jedno z toho se v tomto případě nestalo a můžu říct, že se jedná o opravdu chutný a velice kvalitní protein. Super! edit: nové příchutě banán a jahoda chuťově zase super, na to, že tam nejsou umělý sladidla, klobouk dolů!

Přínosná recenze?