4,7
138 hodnocení

Pomoc pro pleť

Nikdy by mě nenapadlo, že mi může chybět zinek. Ale zavolala si o něj pleť a musím říct, že už po dvou týdnech užívání, je to vidět. realita je taková, že půda už v sobě zkrátka nemá tolik minerálů a vitamínů, a tak jen stěží můžeme spoléhat jen na stravu.

1

Jeden z doplňků stravy, které stojí za to suplementovat!

Zinek je jednoznačně přesně ten doplněk stravy, který stojí za to suplementovat. Jak jsem již zmiňovala, užívám ho společně s hořčíkem přes spaním, tudíž mi napomáhají k lepšímu spánku, a navíc sám zinek má mnoho benefitů a důvodů, proč jej užívat - patří mezi ně i například zlepšení pleti.

Kvalitní zinek!

Zinek v té nejlepší formě vůbec, aktin kvalita opět nezklamala!:)

Kvalitní produkt

Stejně jako u ostatních vitamínů a minerálů necítím žádné super účinky po jejich užívání, ale to je podle mě správné - pokud mám příjem těchto látek v pořádku, měl bych být celkově v pohodě. Kombinuji ještě s Nexgenem od Reflexu, takže dávám jen 1 tobolku denně, zbytek z DDD splním v pohodě z běžné stravy. Jinak jde samozřejmě o kvalitní produkt se zinkem v chelátové vazbě, takže tady není moc důvod špekulovat, co jiného koupit ;)

Spokojenost

Po vyzkoušeni zinku z lékárny, který vůbec nepomohl, mi tento zinek už po dvou týdnech užívání rapidně pomohl zlepšit pleť. Jelikož kojím, tak ho mám zřejmě nedostatek. Díky

Recenze

Nepřijde mi že, by dělal něco závratného, ale je jednen z nejlepších, které jsem měla.