4,6
126 hodnocení

Naprosto vyvážená chuť a skvělá věc na večeři! doporučuji s tuňákem a zeleninou.

1

Chleba mi přišel 5.10.2021, datum expirace je 18.12.2021, chleba jsem jen vytáhla z krabice a šlo vidět přes obal, že není v pořádku, vypadal tak rozmočeně, po otevření smrděl. Už jsem tady v recenzích četla, že přišel plesnivý, ale říkala jsem si že měla paní asi jen smůlu a objednala jsem, takže možná je třeba se v Aktinu zamyslet nad skladováním. EDIT: blesková odpověď a ochota řešit :-)

Zdravím Nikol, mrzí nás, že chlebík není v pořádku. Určitě vyřešíme - stačí nám vždy v takové situaci poslat fotografii produktu s datem expirace a číslem šarže. Ozvu se Vám na e-mail. Děkujeme za zpětnou vazbu!

Kdyby to šlo, nedala bych jedinou hvězdičku. Chleba má dle data spotřeby ještě vydržet jakou dobu, i proto jsem ho objednávala, ale po pár dnech, co jsem ho chtěla spotřebovat, tak byl plesnivý, ač nebyl vůbec načatý a doba spotřeby měla končit 28. 10.!!!!! Rozhodně nedoporučuji, pokud si myslíte, že vydrží tak dlouho, jak je uváděno na obalu.

Zdravím Jano, mrzí nás, že chleba není v pořádku. Ráda vyřeším - již jsem se ozvala do e-mailu. Díky za zpětnou vazbu ;-)

Novinka, která příjemně překvapila. Chleba je krásně vláčný, díky chia semínkům křupe. Pro žitný chleba je typická určitá kyselost, která mi ale osobně nevadí, naopak ji vyhledávám. Využijete klasicky na slano, ale i na sladko třeba s arašídovým máslem a banánem.

Mňam, jiný chlebík už nekupuji. Čerstvý nikdy nestihnu sníst celý, takže pak zbytečně vyhazuji a tento je skvělá varianta. Vydrží déle a jeho chuť je naprosto výborná.

Super chlebík, co se hodí mít doma po ruce;)

Jestli něco jím teď pravidelně, je to právě tenhle chleba.

Výborný chleba!!🤤

Super chlebík, je to takový ten klasický placatý semínkový chléb. A není tak kyselý jako bývají některé od konkurence, takže za mě super!

Trochu kyselá chuť.