Úprava otevírací doby během svátků Podrobné informace naleznete zde.

Zavřít upozornění

Barebells tyčinky, kde jste byly celý můj život?

Barebells tyčinky, kde jste byly celý můj život?

Agáta Szturcová Agáta Szturcová před 2 lety

Člověk, který se dobrovolně označuje za milovníka proteinových tyčinek, už je u nich zvyklý na vše. Bolavá čelist po dvou soustech, nahořklá chuť ze sladidel, rozkousaná proteinová masa nalepená za zuby a na zubech, regulátory kyselosti, které toho moc nezregulovaly, a tak dále. Je to případ Barebellsek? Ha, ani zdaleka!

 

 

Tyhle tyčinky zaujaly už jen obalem. Jakožto typický konzument, snadno oklamatelný reklamou, mám spojený pěkný obal = dobrý obsah, proto jsem po nich ihned sáhla a doufala, že tentokrát low carb nebude znamenat odmítavé rozhodnutí dojíst prapodivný tuhý útvar. Ten pěkný obal mimo jiné hlásal ve složení mléčnou bílkovinu, isomaltooligosacharidy, sukralózu, nějakou sóju a trochu kolagenu, no tak jí říkám, buď prosímtě dobrá, když už tolik stojíš.

 

Po otevření kokosové příchutě se na mně z čokoládou polité tyčinky vysypal strouhaný kokos. Milé překvápko, asi tam kokos opravdu bude! První plusový bod. Po zakousnutí jsem chvíli zamyšleně přežvykovala, odborně analyzovala, načež zbytek skončil v útrobách mého zažívacího traktu dřív, než bys řekl Aktin. „Mňam! Nejoblíbenější tyčinka!“ zajásalo mé proteinovými tyčinkami posedlé já.

 

 

Neříkej hop, dokud jsi nepřeskočil, říká se. Přišly totiž na řadu cookies/cream a karamel/kešu. Co je ještě lepší než kokos? Bude to bohatá krémová náplň s křupavými kuličkami nebo lehký, táhnoucí se karamel se slušnými kousky kešu ořechů? Souboj to byl napínavý, volba byla těžká.

 

 

 

Všechny varianty jsou výrazně sladké a vláčné. Nadýchaná náplň politá tenkou čokoládovou polevou velmi jemné a sladké chuti, která skvostně doplňuje celkový dojem. Oceňuji chuťovou reálnost a bohatost, jeden aby raději zkontroloval, jestli opravdu nejí nějakou tyčinku s nebetyčným obsahem cukru. Karamel, kešu, kokos i cookies křupinky chutnají, jako kdyby neviděly umělé sladidlo. Na druhou stranu věřím, že pro někoho můžou být trochu moc sladké. Prstem v ústech štráchat nemusíte, nikde se nic nenalepí ani nezasekne #třikráthurá a tyčinku si vyloženě vychutnáte. Povedly se všechny tři příchutě, jednotlivé složky se vzájemně příjemně doplňují a podporují.

 

Za mě osobně předčily tyhle švédské krásky o pár setin v mém sofistikovaném bodovacím systému i ty tolik zbožňované ONE bars či CarbKilly. Možná je to tím, že ingredience samy o sobě jsou vynálezy přímo božské, a pokud jsou navíc polité čokoládou, už se jedná o něco až ďábelského. Možná tím, že zkombinováním jednotlivých složek dokázali vykouzlit tak výjimečné a vyladěné příchutě, jimž bych dokázala podléhat i pětkrát denně, 7 dní v týdnu a vůbec by mi to nevadilo. 

 

 

Nové Barebell Protein Bars obsahují průměrně na 1 tyčinku 199 kcal, 8 g tuků, 15 g sacharidů a 20 g bílkovin a můžete je omrknout ZDE.

Diskuze

Diskuze prozatím neobsahuje žádné příspěvky.