Experimentuj v kuchyni a vyhraj!

Experimentuj v kuchyni a vyhraj!

Lucie Minářová
Lucie Minářová před 2 lety

Ještě nemáte plány na víkend? V tom případě nezoufejte, něco jsme vám vymysleli. O víkendu začarujete v kuchyni, přidáte trošku kreativity a ještě budete mít možnost vyhrát nemalý balíček Aktiňáckých dobrot.

 

 

Ptáte se, jaká jsou pravidla soutěže? Vaším úkolem je vytvořit co nejlepší, nejoriginálnější, nejbláznivější a nejhezčí domácí tyčinku. Je na vás, jestli bude proteinová, zdravá nebo právě naopak. Tyčinku následně trošku „vystajlujte“, nafoťte ze všech úhlů tak, aby při pohledu na fotku nejeden zaslintal. Následně fotku nahrajte na váš Instagram, označte na ní @aktincz a přidejte hashtag #AktinSoutěž. Čas máte až do 24. března, takže to klidně pečlivě promyslete, výhra totiž bude stát za to.

 

A o co vlastně soutěžíme? Vítěz získá nemalou sadu na výrobu domácích proteinových tyčinek, které králuje zázračný nízkosacharidový sirup IMO, jehož pomocí můžete vyrábět vlastní proteinové tyčinky tak jako Willy Wonka vyráběl čokoládu ve své továrně.

 

 

Detailní pravidla najdete na našem Facebooku.

 

Je nám líto, že se přes Instagram nedají posílat i chutě. Je dost možné, že by nám to usnadnilo vybírání vítěze. Nebo bychom si alespoň pořádně pochutnali.

 

Už utíkáte něco ukuchtitt?

 

Diskuze

Diskuze prozatím neobsahuje žádné příspěvky.