Soutěž a vyhraj (nejen) účast na exkluzivní akci!

Soutěž a vyhraj (nejen) účast na exkluzivní akci!

Lucie Minářová
Lucie Minářová před 2 lety

Pamatujete si rok zpět, kdy na našem instagramu proběhla soutěž #makamnasobe? Po celý duben totiž proběhne další kolo této soutěže, akorát s malou výjimkou. Snad se pánové nebudou zlobit, tentokrát bude soutěž omezena pouze pro dříče něžného pohlaví, jelikož bychom rádi zafandili všem fitness nadšenkyním, které tráví čas nejen v posilovně, ale také kouzlí v kuchyni.

 

 

Jsi aktivní žena? Postuj na svém instagramu po celý duben fotky či videa s mentionem @aktincz a hashtagem #makamnasobe. Začátkem května vybereme 5 nejzajímavějších a nejpilnějších princezen, které se toho nebojí ani ve fitku. Těchto pět od nás získá balíček doplňků pro každou aktivní ženu v hodnotě 2500 Kč.

 

Pozor, odměňovat budeme dál i mimo vybranou pětici! Prvních 30 slečen, které se do soutěže aktivně zapojí (rozuměj přidají více jak 1 fotku), od nás dostane VIP pozvánku na meet&greet s těmi, které nás denně motivují - našimi influencerkami a atletkami. Mimo jiné to bude jediný způsob, jak se na tuto akci plnou zábavy a jídla dostat. 

 

 

 

Chceme odměnit poctivé, upřímné a hlavně pracovité, proto budeme brát v úvahu i počet fotek a jejich kvalitu. Pojďte do toho, zamakejte na sobě, postujte příspěvky… a uvidíme se v květnu?

 

Soutěž trvá ode dneška do 30. dubna. Celá pravidla soutěže najdete na našem Facebooku.

Diskuze

Diskuze prozatím neobsahuje žádné příspěvky.