Ukončení soutěže #makamnasobe a první aktiňácký meet&greet

Ukončení soutěže #makamnasobe a první aktiňácký meet&greet

Michaela Dobiášová
Michaela Dobiášová před 2 lety

Duben se na Instagramu nesl ve znamení hashtagu #makamnasobe. Všechny ženy, dámy i dívky mohly celý měsíc ukázat nám i celému instagramovému světu, že nejsou z cukru a umí se do toho pořádně opřít. Makalo se na všech frontách - ve fitkách, venku, ve vodě, ve vzduchu i v kuchyni. Makalo se hodně. Dokonce víc, než jsme čekali, a tak se pod hashtagem #makamnasobe nakonec objevilo přes osm tisíc soutěžních příspěvků. Jistě tedy chápete, že výběr vítězek pro nás nebyl vůbec jednoduchý.

Po několika výběrových sedáncích jsme se vcelku jednohlasně shodli na pěti vítězkách, které od nás obdržely balíček doplňků z řady Myprotein Active Women v hodnotě přes 2500 Kč. Tímto bychom chtěli ještě jednou pogratulovat Andrejce Skolkové (@skolandie), Káji Kudláčkové (@karolinakudlackova), Natce Dostálové (@nataliedostal), Míši Kožíškové (@michaela_kozisek) a Anet Frankové (@anetfrankova). Holky zazářily svými různorodými a vizuálně atraktivními příspěvky, pozitivní energií a velkou dávkou motivace.

 

 

Všechnu tu tvrdou práci, skvělé výkony a krásné fotky jsme společně s vítězkami, několika dalšími aktivními účastnicemi soutěže a našimi influencerkami oslavili na prvním aktiňáckém meet&greet. Ten proběhl v sobotu 13.5.2017 v kouzelných prostorách pražské Kavárny, co hledá jméno za doprovodu té nejlepší atmosféry, jakou jsme si jen mohly přát. Během přednášky Lucky Minářové o sportu, stravě, zdravém životním stylu a Aktinu samotném, všechny přítomné dámy pochopily, že je spojuje vášeň pro tu samou věc, což zbouralo všechny barikády a zábava mohla začít. Dál už se jen ochutnávalo, povídalo a fotilo. Holky si předávaly své zkušenosti a příběhy, jakoby se znaly věčnost a my jim proto ještě jednou děkujeme za pomoc při utvoření tak milé a přátelské akce.

 

 

 

 

 

Těšíme se zase brzy na viděnou a do té doby na sobě nepřestávejte makat!

Diskuze

Diskuze prozatím neobsahuje žádné příspěvky.