Hledáme atlety!

Hledáme atlety!

Lucie Minářová
Lucie Minářová před 2 lety

Pánové, máme pro vás velké zprávy!

 

Je sport tvojí vášní, které jsi zasvětil velkou část života? Je ti 15 až 30 let? Chtěl by ses přidat k našim sportovcům, stát se jednou z našich tváří a získat dlouhodobý sponzoring? Přesně takovou příležitost pro tebe teď máme, tak se jí chop a staň se Aktin atletem!

 

 

Koho hledáme?

 

Hledáme atlety, kteří již ušli nějaký ten kus sportovní cesty, mají za sebou zajímavý příběh, denně makají na sebezdokonalování nebo si vytyčili sportovní cíle, ke kterým by mohl Aktin dopomoci.

 

Na ty nejlepší čeká čestné místo v našem týmu sportovců a s ním se pojí také sponzoring v podobě minimálně ročního přísunu suplementace dle vlastního výběru, bezplatné poradenství s výživovým poradcem, zviditelnění prostřednictvím našich médií a plno dalšího!

 

 

Ptáš se, co pro to musíš udělat?

 

Od 3. července do 14. srpna nám do zpráv na Facebooku nasdílej odkaz na Youtube video, ve kterém představíš sebe, svůj sport, život a také důvody, proč bychom měli vybrat právě tebe! Režii videa necháme čistě na tobě.

 

Následně pečlivě vybereme 5 sportovců s těmi nejzajímavějšími videi a s těmi natočíme krátké medailonky, které zveřejníme na náš Youtube. Od této chvíle předáme veškerá rozhodovací práva do rukou veřejnosti, která nakonec rozhodne hlasováním a jak už to tak bývá, vítězem se stane ten, kdo získá největší počet “palců nahoru” u svého medailonku.

 

Tak pánové, kostky jsou vrženy a nyní jste na řadě vy! Těšíme se na vaše videa!

 

Veškeré podmínky soutěže naleznete v poznámkách na našem Facebooku.

Diskuze

Diskuze prozatím neobsahuje žádné příspěvky.