Další aktiňácký meet&greet se bude konat v Brně!

Další aktiňácký meet&greet se bude konat v Brně!

Lucie Minářová
Lucie Minářová před 2 lety

 

Od prvního a velmi vydařeného aktiňáckého meet&greet už uběhl téměř půlrok a za tu dobu jsme od vás posbírali slušnou dávku dotazů týkajících se nějakého pokračování. Nyní konečně nastal čas podat vám jednu ucelenou odpověď – 29. října SE VŠICHNI UVIDÍME V BRNĚ!

 

Na koho a co se můžete těšit?

 

Společně s našimi sportovci a dalšími tvářemi, které znáte ze sociálních sítí, jsme pro vás připravili program, v rámci kterého můžete načerpat plno nových informací ze světa sportu a výživy, pobavit se, pochutnat si nebo poznat nové lidi naladěné na stejnou vlnu.

Můžete se těšit na známé tváře jako jsou Barča Svobodová, Míša Mrázková, Simča Boháčková, Terka Závadová, Jenda Caha, Aleš Fišer, Andrej Hartiník a další!

 

 

Kde přesně?

- POZOR ZMĚNA!!!

Událost se kvůli nečekaným technickým komplikacím přesouvá z Impact Hubu do hotelu Barcelo, který najdete na adrese Šilingrovo nám. 265/2. Jedná se o krásný hotel v srdci Brna, který ještě více podrtrhne atmosféru celé události. 

 

Jak se na akci dostanete?

 

Nejbližší zastávka se jmenuje Šilingrovo náměstí a z Hlavního nádraží se na ni dostanete tramvají č. 12. Jedná se hned o druhou zastávku. Z nádraží si taky můžete udělat hezkou procházku kolem Petrova a Denisových sadů, přičemž na místo dorazíte během 15 minut a k tomu se budete moci pokochat krásami našeho Brna.

 

Pro koho je akce určená?

 

Akce je určená pro všechny z vás, co déle sledujete naši aktivitu na sociálních sítích, znáte sportovce a influencery, se kterými Aktin spolupracuje a chtěli byste se s nimi potkat i naživo.

 

 

Přibližný harmonogram akce:

14:00 - začátek akce

14:30 - 1. blok přednášek: Lucie Minářová o Aktinu a Peťa Loskot o tom, jak si správně nastavit trénink a suplementaci vzhledem k cílům

16:00 - 2. blok přednášek Jenda Caha a Simča Boháčková o poruchách příjmu potravy

17:00 - ASK: Zeptejte se nás na cokoliv

18:00 - 19:00 - možnost volné zábavy, ochutnávky, občerstvení

 

Lístky můžete už nyní koupit na našem eshopu.

 

Těšíme se na vás!

 

 

Diskuze

Diskuze prozatím neobsahuje žádné příspěvky.