#AktinNaděluje - informace a pravidla soutěže

#AktinNaděluje - informace a pravidla soutěže

Lucie Minářová
Lucie Minářová před 2 lety

Vánoce jsou za rohem a ty už určitě sepisuješ svá vánoční přání. Nám je jasné, že minimálně jedna položka z tvého seznamu je z Aktinu. Co takhle si letos nepsat o dárky Ježíškovi, ale napsat přímo nám? Rozhodli jsme se totiž vyplnit několika z vás vaše vánoční přání.

 

Co pro to budeš muset udělat?

 

  • Najdi někoho, kdo stále ještě pořádně neví, co je to protein a pusť mu krátké video. Ať už je to mamka, taťka, teta nebo děda, u videa by měl dávat pořádný pozor.
  • Do 11. prosince vyplň krátký dotazník i s informací, co vlastně by si z Aktinu chtěl a proč, i s kontaktem na osobu, které jsi video pustil.
  • My následně ze všech přání vybereme ta nejoriginálnější a nejzajímavější a u kontaktní osoby si telefonicky jednoduchou otázkou ověříme, že video opravdu viděla. Pokud tomu tak opravdu bude, účastníkovi jeho vánoční přání splníme až do posledního puntíku.
  • Ze všech účastníků navíc náhodně vylosujeme dvacet, kterým zašleme dárkový balíček vzorků produktů oblíbené značky PEScience i s jejich shakerem.

 

 

Takže, pokud chceš mít letos opravdu bohaté Vánoce, přečti si podrobná pravidla, najdi správnou proteinem neposvěcenou osobu, pusť jí video a vyplň dotazník. Pak už to můžeš nechat na nás!

 

Tak co? Už víš, o jaké dárky si napíšeš?

 

Pravidla soutěže

 

Pořadatel soutěže je Selltime s.r.o, Tkalcovská 904/6a, 602 00, Brno.

 

Soutěž je určená pro všechny aktivní jedince se zájmem o sportovní či zdravou výživu. Pro vstup do soutěže musí účastník vzdělat někoho pomocí našeho videa na YouTube o tom, co je to protein, a následně vyplnit krátký dotazník.

 

Do soutěže se mohou zapojit všechny dotazníky vyplněné od 20. listopadu do 11. prosince 2017. Následně vybereme několik vánočních přání a u kontaktní osoby si telefonicky lehkou otázkou ověříme, že video opravdu viděla. Jelikož bude účastník do dotazníku vyplňovat kontaktní informace osoby, které video pustil, je třeba, aby s tím daná osoba souhlasila a byla seznámena s informací, že ji možná budeme kontaktovat s krátkou soutěžní otázkou.

 

Pokud kontaktována osoba odpoví správně, účastník od nás získá výhru v podobě balíčku vlastního výběru = vánočního přání, kterou zašleme na adresu uvedenou v dotazníku. Telefonický hovor bude monitorován pro následné využití na sociálních sítích pořadatele. Telefonní čísla budou ihned po soutěžní kampani vymazána, takže nemusí mít nikdo strach, že by ho pořadatel ještě kontaktoval.

 

Ze všech vyplněných dotazníků také navíc vylosujeme dvacet účastníků soutěže, kteří od nás získají balíček vzorků značky PEScience a také shaker stejné značky. Tuto výhru také zašleme na adresu uvedenou v dotazníku.

 

Soutěže se nemohou účastnit zaměstnanci pořadatele. Ceny nemohou být proplaceny v hotovosti ani přeneseny na jinou osobu. V případě, že kontaktní osoba nebude na telefonát odpovídat nebo pokud si výherce výhru od přepravce nepřevezme, bude stanoven náhradní výherce. Vstupem do soutěže vyjadřuje účastník svůj souhlas s pravidly soutěže a souhlas se zpracováním osobních údajů a používáním zapojených fotografií na sociálních sítích pořadatele. Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu pravidel soutěže.

 

 

Diskuze

 

Diskuze prozatím neobsahuje žádné příspěvky.