Očista skladu pokračuje – slevy až 50 % na proteiny, tyčinky, rukavice a spoustu dalšího!

Zavřít upozornění

Třetí kolo soutěže #makamnasobe je v plném proudu!

Třetí kolo soutěže #makamnasobe je v plném proudu!

Lucie Minářová Lucie Minářová před rokem

Byl pro tebe letos nový rok impulsem konečně proměnit slova v činy a začít se sebou opravdu něco dělat? Máme pro tebe další motivaci!  

 

Třetí kolo soutěže #makamnasobe je letos zaměřeno právě na vás, nováčky ve fitness světě. Postujte na své instagramy fotky či videa, na kterých ukážete nám i celému instasvětu, jak na sobě makáte - ať už doma, ve fitku, venku nebo v kuchyni? Ke každému postu nezapomeňte přihodit mention @aktincz a hashtag #makamnasobe.

 

        

 

My 14. února na základě vaší aktivity, originality i kvality postů vybereme pět největších dříčů, které odměníme balíčkem v hodnotě 1500 Kč, který vás ještě více namotivuje na sobě makat i po skončení soutěže ?

 

        

 

Tak pojďte do toho, pořádně makejte a postujte! Největší odměnou pro vás budou výsledky, ale získat k tomu i něco navíc? Win win!

 

Pravidla soutěže

 

Pořadatel soutěže je Selltime s.r.o, Tkalcovská 904/6a, 602 00, Brno. Soutěž je určená pro všechny aktivní jedince se zájmem o sportovní či zdravou výživu, kteří jsou v tomto oboru nováčci či mírně pokročilí (0-2 roky sportování). Pro vstup do soutěže musí každý účastník přidat na svůj instagramový účet (minimálně jeden) příspěvek, který ukazuje jak na sobě maká - ať už ve fitku nebo v kuchyni. K příspěvku je třeba přidat mention @aktincz a hashtag #makamnasobe , abychom mohli všechny soutěžní příspěvky dohledat.

 

Do soutěže se mohou zapojit příspěvky přidané od 11. ledna do 14. února 2018. Pět největších dříčů získá balíček doplňků stravy v hodnotě 1 500 Kč. Chceme odměnit poctivé, upřímné a hlavně pracovité, proto budeme brát v úvahu i počet fotek a jejich kvalitu. Soutěže se nemohou účastnit zaměstnanci pořadatele. Ceny nemohou být proplaceny v hotovosti ani přeneseny na jinou osobu. Výherce bude kontaktován prostřednictvím Instagramu. V případě, že výherce neodpoví během pěti dnů po tom, co bude kontaktován pořadatelem, bude stanoven náhradní výherce.

 

Vstupem do soutěže vyjadřuje účastník svůj souhlas s pravidly soutěže a souhlas se zpracováním osobních údajů a používáním zapojených fotografií na sociálních sítích pořadatele. Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu pravidel soutěže.

Diskuze

Diskuze prozatím neobsahuje žádné příspěvky.