Ohlédnutí za soutěží #AktinNaděluje

Ohlédnutí za soutěží #AktinNaděluje

Lucie Minářová
Lucie Minářová před 3 lety

Postřehli jste ji? Zúčastnili jste se? Nebo jste se styděli, neměli žádné nápady či by se vám snad z našeho eshopu nic jako dárek pod stromeček nelíbilo?

Na začátku prosince jsme na Instagramu spustili soutěž #AktinNaděluje, do které se nakonec zapojilo okolo 170 soutěžních příspěvků. Důvodem této soutěže bylo hlavně obrovské díky vám všem, co u nás nakupujete, sledujete naše sociální sítě, navštěvujete prodejny, čtete magazín a jednoduše jste „Aktin“. Proto jsme se rozhodli ve spolupráci s pár insta-kočkami spustit soutěž, která by nám pomohla ocenit ty nejkreativnější z vás a obdarovat je těsně před Vánoci balíčkem věcí, které by si nejvíce z eshopu přáli.

 

 

Zadání znělo jasně – Co nejkreativnější a nejoriginálnější příspěvek na Instagram, který by nám i holkám měl ukázat, co z našeho eshopu by vám udělalo pod stromeček největší radost. Posty začaly zasypávat sítě a musíme uznat, že na některých jste si dali opravdu záležet. Zde jsou některé z našich oblíbených:

 

 

 

 

Respekt slečně z videa, která nás v Aktinu opravdu pobavila. Video najdete ZDE

 

Vítězové a vítězky podle výběru našich instagramerek, napravo pak i s jejich výhrami :-)

 

@miculkam vybrala:

 

@baru_svobb vybrala:

 

@dominikalukasova vybrala:

>

 

@katezar vybrala:

 

@jmenujisepeta vybrala:

 

@klara_waldhauserova vybrala:

 

Všem děkujeme za účast, holkám za pomoc, vítězům ještě jednou gratulujeme a doufáme, že si věci z balíčku užijí či užili naplno!

Diskuze

Diskuze prozatím neobsahuje žádné příspěvky.