4
87 hodnocení

Jsou i lepší.

Tento protein jsem si objednala na zkoušku a musím říct, že mě moc nezaujal. Je cítit uměle a spíš více cítím jahodu a bílá čoko jako kdyby tam vůbec nebyla. Jen se musí nechat že se skvěle rozpouští. Slaný karamel je to samé vůbec bych nepoznala že se jedná o danou příchut.

1

Výborný

Velmi dobrá rozpustnost, chuť také dobrá, sladší než ostatní proteiny.

Super!

Skvělá rozpustnost, protein je krémový, akorát sladký. Používám ho jak na pití po cvičení tak i do kaší nebo na pečení :)

Moje oblíbené proteiny

Výborné proteiny za skvělou cenu😋 Slaný karamel mi chutnal o něco více, ale ani créme brulee nebylo špatné. Na pečení, do kaší úplná bomba 😍 slaný karamel jsem několikrát i pila po tréninku a velmi mi vyhovoval 💪🏼😍

protein

Přijde mi celkem sladký. Vanilka - super Pistácii jsem použila při pečení, kdy dodala zajímavou chuť. Ve tvarohu např. je taky výborná, ale třeba v kaši mi přijde etrémně sladká.

Protein

Fajn přichutě na výber.

Velmi dobrá rozpustnost, můžu doporučit.

super

Protein používám jen do kaší, do tvarohu a na pečení, takže na pití nemohu posoudit, ale tento mi naprosto vyhovuje. Příchutě výrazné, dost sladké ale ne přeslazené. Dřív jsem kupovala pořád dokola Myprotein, ale tento mi možná chutná o trochu víc, protože je o trošku sladší.

Překvapení :-)

Sojové mléko s kombinací Proteinu slaná pistácie =naprostá Bomba !!! Pistácie chutná opravdu jako pistaciová zmrzlina :-) Moc jsem tomuto proteinu šanci nedávala o to více bylo milé překvapení po ochutnání Mńam Lahoda :-)

Střední cesta

Kvalita nic moc, chuť nic moc a po měsíci protein zkysnul a nedal se konzumovat. Možná špatná šarže.