3,7
24 hodnocení

Neni to moc dobre

Velke zklamani, hodne sladke, jako karamel nechutna, bohuzel :(

Super

Slaný karamel je moje nová závislost v mlsání. Arašídy a karamel teda nic moc, ale jelikož je to celkem tekuté, tak to přidávám do ovesné kaše tam je dobré.

kokos/bílá čokoláda

Úžasná sladká kokosovo čokoládová chuť, akorát maličko chemická, ale dá se to.

Nesplnil očekávání

Tohle je pro mě fakt zklamání 😫 Asi jsem si to zavinila sama svým očekáváním. Čekala jsem, že tohle máslo bude chutí připomínat moje oblíbené Protein Nuts, které už Aktin neprodává. No, hned po otevření přišlo zklamání. Tuhost bych tomuhle máslu odpustila... ale ten umělý zápach a přeslazená chuť? Hrůza. Nemluvě o tom, že arašídy cítím až někde v pozadí na ocasu. Chuť je strašně chemická. Je hodně karamelová, což je fajn, ale čekala bych menší sladkost a hlavně chuť ořechů. Neříkám, že je to nejedlé - vyhodit se určitě nevyhodí, ale budu ráda až bude po něm a znovu si ho určitě neobjednam 😅

Nutwhey

Tohle máslíčko jsem zkoušela poprvé a vzala jsem si zatím příchuť mandle/ bílá čokoláda. Mandle/bílá čokoláda- Neskutečně jemná, nadýchaná a úplně nádherná konzistence. Máslo se neskutečně rozplývá v puse, chuť bílé čokolády je nádherně výrazná a úplně úžasná. Jen celkově, je teda máslo strašně sladké a připomíná mi bílou nuttelu, kterou jsem dřív milovala.

Bílá čoko/mandle velmi sladké

Přidala bych mandlí na úkor sladidla a bylo by to super.

not very good

Didn't love it. It was a bit more salty than i like

mňam

nejlepší příchuť!

dobry, ale tuhy

chutove je docela dobry, ale je strasne tuhy, neni snad vubec sance ho poradne rozmichat a nedocakat si celou kuchyn a sebe tim tekutym olejem nahore.. tak jsem to uz vzdala a jen odebiram tu tuhou cast :D

Super

Jediné co bych vytkla je, že je docela tuhé, ale jinak naprosto super ! Příchuť mandle/bílá čoko chutná jako náplň disko sušenek! Doporučuji!