4,3
50 hodnocení

Více sladký. Osobně salted caramel od My Protein je lepší, ale zatím asi nejlepší náhrada. 😊

vanilka s rybízem je výborná pro někoho by se mohla zdát dost sladná

Měla jsem tu čest ochutnat všechny příchutě a musím podotknout že nelze vybral nejoblíbenější. Ráda je střídám a jakožto člověk s laktózovou intolerancí musím podotknout že je tenhle protein ten nejlepsejsi ze všech vegan proteinů. Krásně krémový a našlehaný. A všichni studenti mi dají zapravdu že je opravdu za pusu 😘

Protein je hustěější než klasický syrovátkový, ale to se dalo čekat když je to zejména sojový protein. Chuťově moc dobrý, nebyla tam žádná pachuť :)

Chuť dobrá. Jen musím použít ruční mixér jinak za použití ručního shakeru tam zůstanou malé hrudky

Za tú cenu veľa muziky, veľa bielkovín z rôznych zdrojov, trochu zamrzí veľké väčšinové zastúpenie sóje, ale cenovo sa to asi dalo čakať. Obe príchute sú super, ovocnej som sa trochu bála, ale dá sa piť aj samotná a je úplne top v smoothie s lesným ovocím a rastlinným mliekom.

Výborná konzistence a chuť, za ty peníze určitě nejlepší vegan protein jaký jsem kdy měl. Kdo nesnáší laktózu jak já, tak můžu jen doporučit.

umela chut:(

Konzistencia je dobrá na pečené kaše, aj na koláčik do mikrovlnky, ale tá chuť nie je až taká super, lepší je od myprotein salted caramel. No nie je najhorší...

Divná vůně a příchuť slaný karamel nedoporučuji, leda tak do jídla, kde se chuť ztratí.