Detox skladu! Před 10 hodinami jsme přidali do detoxu nový produkt s 13% slevou  

Aminostar BCAA Extreme Pure

Aminostar BCAA Extreme Pure - diskuze k produktu

BCAA

Aminostar BCAA Extreme Pure - klienty prověřené BCAA v poměru 4:1:1

Aminostar BCAA Extreme Pure je speciální směsí větvených aminokyselin pro podporu efektivního silového tréningu. Obsahuje L-leucin, L-isoleucin a L-valin, v poměru 4:1:1 ve prospěch L-Leucinu. Esenciální aminokyseliny jsou základem proteinů, které přispívají k udržení a nárůstu svalové hmoty.

Celkem dotazů Celkem dotazů
8
11 odpověď
kulka33@
před 2 lety

Dobrý den je mi 16 let 63kg můžu tyto BCAA brát ? Neuškodí mi to nějak? A dávkování?

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, ano, můžete užívat i v tomto věku, produkt neobsahuje žádné stimulanty pro mládež nevhodné. Hezký den.

Ondřej Jeřábek
před 3 lety

Vážím 100Kg, koupil jsem si od Vás včera tento produkt, jak bych měl tento produkt dávkovat ? (prosím o uvedení v kasplích), jedu objemovku. Četl jsem taky že se má na lačno, bude stačit třeba ale 3 hodiny s prázdným žaludkem ? děkuji

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 3 lety

Zdravím, nerád bych Vás zklamal, ale BCAA do objemu navíc v kapslích je prakticky zbytečné dávkovat. Jediný příklad kdy si dokáži předtsvit že mohou mít nějaký benefit je ranní trénink na lačno, kdy bych doporučil při Vaší váze alespoň 8g před a 8g při tréninku, po tréninku již proteinový přípravek. Z hodnot můžete vidět, že kapsle jsou poměrně passé co se dávkování týče, jelikož jich budete muset spolykat opravdu hodně. Příště doporučím se podívat po sypkých, např iBCAA od TPW v 250 - 500g lze již dávkovat v pěkných číslech aniž byste se "upolykal". V objemu bych se ve Vašem případě soustředil více na účinné látky jako kreatin, citrulin, glutamin, agmatin, betain a mnoho dalsich. Samozřejmě nebýt v energetickém deficitu je základ, stejně jako důraz na zvýšený příjem kvalitních bílkovin.

Karel
před 5 lety

Dobry den, pomuze mi tento produkt pri vycviku k regeneraci a tvorbe svalstva ? Diky K.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Dobrý den, při dávkování 10 - 15g během (zejména před) tréninkovou jednotkou na lačno můžou mít BCAA kladný vliv na nárůst svalové hmoty.

Miloš Holota
před 5 lety

Mužu se zeptat kolik mg bcaa obsahuje jedna kapsle ?

Hana Sénášiová
Hana Sénášiová
Zákaznická podpora
před 5 lety

Dobrý den, tabulka hodnot byla doplněna, celkem je v 1 kapsli 499mg BCAA.

Jiří Fojtík
před 5 lety

chcu se zeptat bere se to aji dny kdy necvicim?? jestli ano tak jak? a davam s ito 30 min pred a aji s hemo rage nevadi to??? diky za odpovedi.. :-)

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Zdravim, BCAA se berou pouze před/při/eventuelně po výkonu a to v době kdy delší dobu nejíte, jinak nemají benefity, nejsou tedy tím pádem vhodné do objemovíé fáze, resp. jejich účinek je mizivý až zcela nulový. Pokud chodíte cvičit na lačno, doporučuji dávat alespon 5-6g před výkonem. Obecně je vhodné dávat alespoň 10g (5g leucinu) ale to byste se těch kapslí upolykal... Proto je výhodnější kupovat sypké BCAA, vyjdou lépe. S Hemo Rage dávat můžete bez problémů.

jiri fojtik
před 5 lety

aha no a jake bcaa jsou v hodne do objemove faze?? takze tyto bcaa jsou me nanic?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

BCAA mohou mít benefity i v objemové fázi, ale pouze pokud jdete na lačno. Pokud nechodíte cvičit s prádzným žaludkem, pak se jednoduše klasické BCAA neoplatí. V takovém případě bych dbal na denní příjem bílkovin v podobě kvalitního proteinového přípravku a stravy. Před výkonem jsou pak v objemu velmi efektivní před-tréninkové směsi z kategorie anabolizéry a NO doplňky.

Anonymní uživatel
před 5 lety

No jestli hodinu pred tim nez si dam bcaa je na lacno tak to beru na lacno.. a vlastne k cemu sou dobre bcaa? diky za odpoved

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

BCAA jsou nejdůležitější aminokyseliny/stavební jednotky pro růst a regeneraci svalové hmoty. Běžný proces je takový, že když například požijete proteinový přípravek, tělo si musí aminokyseliny jistými procesy získat. V této sintetické formě máte již BCAA připravené tak,a by je tělo mohlo využít velmi rychle po požití. Problém je v tom, že když běžně jíte, máte těchto esenciálních aminokyselin dostatek z běžné stravy, pokud tedy jíte rozumně a samozřejmě z kvalitního proteinového přípravku, proto je suplementace BCAA ve většině případů zbytečná. Na lačno v případě BCAA znamená tak alespoň 6 - 8 hodin nejíst, což jsou typické ranní tréninky a nebo jak říkám v dietě, kdy bývá příjem živin omezen.

Pavel
před 5 lety

Zdravím, jak je na tom tento výrobek s kvalitou v porovnáním s podobnými BCAA od Smartlabs Hardcore 4:1:1 a PHP X-PRO ? Cena za počet dávek je lepší než u konkurence...děkuji

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

V případě tohoto výrobku bych se kvality nebál. Smartlabs je ale velmi sympaticky poctivá firma, tam si můžete být jist, že dostanete to, za co platíte.

Alves
před 6 lety

Tohle doporucuju hned pri prvni davce kdyz ju zapijete ucitite hned jak to pracuje a pri posilovani jeste vic luxusni preparat AMINOSTAR BCAA EXTREME PURE 220 KAPSLÍ DOPORUCUJI vase svale zustanou napumpovane dlouho cely den a tvorba hmoty jde videt pri extremu

rejza
před 8 lety

Dobry den, muzu brat BCAA extreme pure aminostar po treningu? Nebo kdy je nejvhodnjesi doba je brat? Je mi 22 let, cvicim asi trictvrte roku a snazim se hlavne rysovat, nechci pribrat tuk.

Martin
před 7 lety

Podívej se na tento vynikající článek ohledně BCAA-http://www.kulturistika.com/bcaa-jejich-davkovani Ten závěr mě šokoval.. :D