Čistíme sklady! Slevy až 50 % – TPW, Bodylab, Biotech, Go Nutrition, Nebbia, ...

Zavřít upozornění

Aminostar FatZero

Aminostar FatZero - diskuze k produktu

Komplexní spalovače tuků

Aminostar FatZero - extrémně silný spalovač tuku

Aminostar FatZero je komplex extrémně silných spalovačů tuku, stimulantů a látek podporujících redukci hmotnosti. Obsahuje extrakt z hořkého pomeranče (Citrus Aurantium - 96% synephrinu), extrakt ze semen Paulinie nápojné (Guarana extrakt - 10% kofein), extrakt ze zeleného čaje, chrom, extrakt z cesmíny paraguayské 10:1 (Yerba mate), extrakt z kayenského pepře (10% kapsaicin), které pomáhají snižovat tuk v těle a tím i tvarovat postavu.

Celkem dotazů Celkem dotazů
2
2 odpověď
Martinaseverynova@
před rokem

Dobrý den, je vhodný i pro ženy? Děkuji za info.Severýnová

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Martino, produkt je vhodný i pro ženy ale dle zkušeností našich zákaznic bych Vám doporučil produkt https://aktin.cz/the-protein-works-red-cell, který je složením mnohem efektivnější a poměrem cena/výkon atraktivnější. Hezký den.

cechova.andy@
před 3 lety

Kdy mohu pozorovat první příznaky hubnutí?

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 3 lety

Dobrý den, toto je velice individuální záležitost, která závisí na několika faktorech a nelze to takto stanovit. U většiny spalovačů se při vhodné životosprávě a tréninku začínají výsledky projevovat 2-3 týden užívání. V případě nedostatečého výsledku bych pro příště doporučil zvolit efektivnější spalovač, např.: http://aktin.cz/the-protein-works-red-cell . Hezký den.