Amix CarboJet™ Gain

Amix CarboJet™ Gain - diskuze k produktu

Hard-gainery (s vyšším podílem sacharidů)

Amix CarboJet™ Gain - komplexní gainer pro podporu svalové hmoty a síly

Amix CarboJet™ Gain je speciální sacharidovo-proteinový práškový koncetrát. Obsahuje vysoce kvalitní bílkoviny AmixTM Protein Blend a exklusivní komplex sacharidů AmixTM CarboJetTM Matrix zahrnujících vysokomolekulární škrob Vitargo® a postupně vstřebatelnou isomaltulosu Palatinose®. Neobsahuje aspartam!

Amix CarboJet ™ Gain v bodech:

  • před a po-tréninková výživa
  • obsahuje lehce stravitelné sacharidy a bílkoviny
  • obsahuje vysoce kvalitní syrovátkový proteinový izolát získaný metodou CF (cross-flow mikrofiltrace)
  • neobsahuje aspartam
Celkem dotazů Celkem dotazů
8
14 odpověď
george.horak633@
před 2 měsíci

Dobrý den, chci se zeptat kdy bude naskladněna banánová příchuť balení 1kg. Děkuji

Lucie Formánková
Lucie Formánková
Zákaznická podpora
před 2 měsíci

Dobrý den, Amix CarboJet™ Gain banánová příchuť bude opět skladem do 2 týdnů. Přejeme pěkný den

Vojtěch Dubec
před 9 měsíci

chci se zeptat můžu brát gainer a aji syrovátkový protein? nebo je to zbytečné. Děkuji

Tamara Kupcová
Tamara Kupcová
před 9 měsíci

Dobrý den, Vojto, pokud chcete užívat gainer i protein, doporučili bychom Vám komplexní produkt https://aktin.cz/reflex-nutrition-one-stop-xtreme, který navíc obsahuje i BCAA a kreatin. Přeji pěkný den

Jan Slavík
před 11 měsíci

Kdy bude prosím dostupná příchuť čokoláda u balení 4000g?

Dana Kouřilová
Dana Kouřilová
před 11 měsíci

Dobrý den, měli bychom ji naskladnit v průběhu příštího týdne. Přeji příjemný den.

jirka10holub@
před 2 lety

Dobry den, jak je myšleno, že neni určeno pro deti a těhotné ženy? Platí to i na mě kdyz mi je 15?

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, doplněk není vhodný pro tyto rizikové skupiny z důvodu, že tyto skupiny by měly dodržovat určitá dietní opatření. Nicméně produkt neobsahuje žádné stimulanty, které by Vás mohli ohrozit a tedy můžete užívat i v 15 letech, pouze bych adekvátně ponížil dávkování např. na 50%. Hezký den.

Adam Vařeka
před 3 lety

Dobrý den, chci se zeptat pokud jedu objem, dávám si maximálky a docela náročné tréninky vyloženě objemové tzn. méně opakování (kolem 5-7) a větší váhy, tak jestli tohle můžu používat po tréninku ... normálně si po tréninku dávám proteiňák od aminostars který má 24g bílkovin a 20g sacharidů ... kdybych používal tohle bylo by to lepší? není tam málo bílkovin na to? předem díky

Jan Kern
Jan Kern
před 3 lety

Dobrý den, těžko hodnotit,bylo by třeba znát Váš kompletní jídelníček. Osobně bych volil spíše nějaký protein s nižším obsahem bílkovin nebo vysokoprocentní sacharid - TPW Total Mass Matrix. Zmiňovanému Aminostaru bych se spíše vyhnul, nejedná se o produkt, který by měl odpovídající složení roku 2016...

Adam Vařeka
před 3 lety

Ano už jsem také zjistil že aminostar za moc nestojí .... a nestačilo by třeba po tréninku si dát tohle a ještě nějak doplnit bílkoviny?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 3 lety

Díval jsem se na složení produktu a doporučil bych Vám jak psal Honza Kern, Total Mass Matrix má jednodušší složení z kvalitnějších surovin s vyšším osbahem bílkovin - nemusel byste tím pádem přisypávat protein.

Adam Vařeka
před 3 lety

díky

Adam Vařeka
před 3 lety

V jídelníčku mám bílkovin zařazených dostatek jde mi spíš o to, že po tréninku je potřeba okamžitě přijmout rychle vstřebatelné zdroje a jestli tohle není málo

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 3 lety

7,5g bílkovin na dávku je skutečně málo, navíc v přinejměnším diskutabilní kvalitě. Dvě odměrky toho TPW gaineru by Vám měly vyjít z hlediska makro živin akorát, ingredience jsou rvoněž v pořádku.

radek
před 5 lety

Je mi trinact chodim 5 dni v tydnu do posilovny, davam si pauzi,chtel sem se zeptat cvicim 6 mesicu muzu brat tento sacharidak je pro em vhodny ??? dekuji

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Silový trénink v posilovně se ze zdravotních a především vývojových důvodů doporučuje až po překročení 15ti let věku. To sice neznamená, že nemůžete cvičit dřív, je však třeba být opatrný. Současně doporučím se i z důvodu tak brzkého začátku vzdělat v oblasti výživy, makro i mikroživin a přizpůsobit tomu náležitě stravu a životosprávu, ať si zbytečně nepoškozujete zdraví v tak nízkém věku, kdy mohou být následky dlouhotrvající a je dobré jim předejít. Co se týče doplňů stravy, taktéž bych počkal minimálně do 15ti let u základních doplňků, především suplementující makroživiny a další pak od 18ti let.

Adam Vařeka
před 3 lety

Ráďo prosimtě, vubec nekoukej na internet na žádný přípravky a doplňky stravy to je pro tebe ještě naprosto zbytečný, stačí ti vyvážená správná strava, uprav si jídelníček to je vše :) toto ti akorát tak uškodí teďka .. a 5 dní v týdnu je moc cvič každej druhej den a jen s vlastní váhou prozatím ... dokud nedáš 10 čistých shybů, 25 čistých kliků a 10 dipů tak činky neber je to zbytečné nic ti to pořádně nedá potřebuješ nabrat sílu vlastní váhou :)

lukas
před 5 lety

Chtěl bych se zeptat jestli se tento produkt dá považovat za gainer nebo ne. - předem děkuji za odpověď.

Jan Kern
Jan Kern
před 5 lety

Dobrý den, ano jedná se o gainer

Peťan
před 5 lety

Dobrý den, je mi 18, měřím 186cm a vážím 95kg.Mohu brát jednu dávku na lačno a druhou po tréninku?Děkuji za odpověď

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Můžete. Dávkování by se mělo především odvíjet od Vašeho denního příjmu makroživin tak, abyste byl v energetickém přebytku.