8
zodpovězených dotazů
Dobrý den, chci se zeptat kdy bude naskladněna banánová příchuť balení 1kg. Děkuji
Dobrý den, Amix CarboJet™ Gain banánová příchuť bude opět skladem do 2 týdnů. Přejeme pěkný den
chci se zeptat můžu brát gainer a aji syrovátkový protein? nebo je to zbytečné. Děkuji
Dobrý den, Vojto, pokud chcete užívat gainer i protein, doporučili bychom Vám komplexní produkt https://aktin.cz/reflex-nutrition-one-stop-xtreme, který navíc obsahuje i BCAA a kreatin. Přeji pěkný den
Kdy bude prosím dostupná příchuť čokoláda u balení 4000g?
Dobrý den, měli bychom ji naskladnit v průběhu příštího týdne. Přeji příjemný den.
Dobry den, jak je myšleno, že neni určeno pro deti a těhotné ženy? Platí to i na mě kdyz mi je 15?
Dobrý den, doplněk není vhodný pro tyto rizikové skupiny z důvodu, že tyto skupiny by měly dodržovat určitá dietní opatření. Nicméně produkt neobsahuje žádné stimulanty, které by Vás mohli ohrozit a tedy můžete užívat i v 15 letech, pouze bych adekvátně ponížil dávkování např. na 50%. Hezký den.
Dobrý den, chci se zeptat pokud jedu objem, dávám si maximálky a docela náročné tréninky vyloženě objemové tzn. méně opakování (kolem 5-7) a větší váhy, tak jestli tohle můžu používat po tréninku ... normálně si po tréninku dávám proteiňák od aminostars který má 24g bílkovin a 20g sacharidů ... kdybych používal tohle bylo by to lepší? není tam málo bílkovin na to? předem díky
Dobrý den, těžko hodnotit,bylo by třeba znát Váš kompletní jídelníček. Osobně bych volil spíše nějaký protein s nižším obsahem bílkovin nebo vysokoprocentní sacharid - TPW Total Mass Matrix. Zmiňovanému Aminostaru bych se spíše vyhnul, nejedná se o produkt, který by měl odpovídající složení roku 2016...
Ano už jsem také zjistil že aminostar za moc nestojí .... a nestačilo by třeba po tréninku si dát tohle a ještě nějak doplnit bílkoviny?
Díval jsem se na složení produktu a doporučil bych Vám jak psal Honza Kern, Total Mass Matrix má jednodušší složení z kvalitnějších surovin s vyšším osbahem bílkovin - nemusel byste tím pádem přisypávat protein.
Je mi trinact chodim 5 dni v tydnu do posilovny, davam si pauzi,chtel sem se zeptat cvicim 6 mesicu muzu brat tento sacharidak je pro em vhodny ??? dekuji
Silový trénink v posilovně se ze zdravotních a především vývojových důvodů doporučuje až po překročení 15ti let věku. To sice neznamená, že nemůžete cvičit dřív, je však třeba být opatrný. Současně doporučím se i z důvodu tak brzkého začátku vzdělat v oblasti výživy, makro i mikroživin a přizpůsobit tomu náležitě stravu a životosprávu, ať si zbytečně nepoškozujete zdraví v tak nízkém věku, kdy mohou být následky dlouhotrvající a je dobré jim předejít. Co se týče doplňů stravy, taktéž bych počkal minimálně do 15ti let u základních doplňků, především suplementující makroživiny a další pak od 18ti let.
Ráďo prosimtě, vubec nekoukej na internet na žádný přípravky a doplňky stravy to je pro tebe ještě naprosto zbytečný, stačí ti vyvážená správná strava, uprav si jídelníček to je vše :) toto ti akorát tak uškodí teďka .. a 5 dní v týdnu je moc cvič každej druhej den a jen s vlastní váhou prozatím ... dokud nedáš 10 čistých shybů, 25 čistých kliků a 10 dipů tak činky neber je to zbytečné nic ti to pořádně nedá potřebuješ nabrat sílu vlastní váhou :)
Chtěl bych se zeptat jestli se tento produkt dá považovat za gainer nebo ne. - předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, ano jedná se o gainer
Dobrý den, je mi 18, měřím 186cm a vážím 95kg.Mohu brát jednu dávku na lačno a druhou po tréninku?Děkuji za odpověď
Můžete. Dávkování by se mělo především odvíjet od Vašeho denního příjmu makroživin tak, abyste byl v energetickém přebytku.