4,1
25 hodnocení

Absolutně nejlepší nakopávač – Vyzkoušel jsem již mnoho nakopávačů, Beast virus - hodně dobrý, Grenade - hodně dobrý atd., ale tohle je úplně jiná liga, ani po dvou hodinách jsem nebyl unavený a pořád jsem byl nezastavitelný :D Příště určitě jen půlku lahvičky, rozhodně se za ty peníze vyplatí

1

Nakopávač – Nedoporučuji dávat hned před aktivitou. Chvilku vyčkejte a opravdu zapijte dostatečným množstvím vody, jinak se Vám bude vracet zpět. :-D

TOP – za málo peněz hodně velká diskotéka! Naprostá spokojenost funguje to jak má!

Dělá to co má – Tento shot jsem si vždy dal 30 - 40 minut před výkonem. Chvilku mě i pár ostatních lidí, kterým jsem to dal zkusit, svědělo celé tělo a potom náhle přišla dávka energie a svědění přestalo. Vždycky mě to probudilo a udělalo to to, co mělo doporučuji.

Předtreninkovka – Zdá se nepatrně slabší, ale vyvážený poměr účinných látek, vcelku příjemná chuť, rychlý nástup

Amix CellUp Shot – Po té nakopávací stránce fungoval shot dobře. Ale ta chuť je dost chemická a umělá. Měla jsem pak pár minut pocit, že mě svědí obličej a ruce :-D ale brzy to přešlo.

Vynikající – Výbornej nakopávač :) já nakopávače moc často nepoužívám, skoro vůbec, takže tohle na mě zabralo výborně :)

Super – Neskutečně zabírá