Amix CellEx™ Unlimited Formula

Amix CellEx™ Unlimited Formula - diskuze k produktu

Před-tréninkové přípravky

Amix CellEx™ Unlimited - předtréninkový přípravek pro maximální napumpování vašich svalů

Amix CellEx™ Unlimited je extrémní předtréninková pumpa - komplex Muscle Cell & N.O. Tato unikátní formule Vám dodá více energie a podpoří vyšší intenzitu během tréninku. CellEx™ Unlimited zvyšuje obsah NO v krevním řečišti a tím zajistí efektivnější transport a využití živin a kyslíku ve svalových tkáních. To umožní rychlejší svalový růst, regeneraci a delší vytrvalost!

Amix CellEx™ Unlimited je nenahraditelný sparing partner, bez kterého se neobejde žádný špičkový, profesionální sportovec. Použitý maltodextrin ještě více podpoří transport účinných látek do svalových buněk.

Amix CellEx™ Unlimited v bodech:

  • podporuje energetickou stimulaci
  • zlepšuje koncentraci na výkon
  • podporuje maximální napumpování svalů
  • napomáhá lepšímu zásobení svalů živinami
Celkem dotazů
2
2 odpověď
Dobrý den jak je velké množství v baleni jelikož jinak kdyby to bylo těch 1040 za tu cenu uvadíte je luxusní ale pokud je to menší balení tak je to nci moc .Děkuji za rychlou odpověd jelikož uvažuji o tomto produktu.
Cena je již upravena. Děkujeme za upozornění.
Dobrý den, naskladníte v nejbližší době balení 1040 g?:) Gabča
Dobrý den, Gabčo, balení 1040 g je u výrobce dlouhodobě nedostupné. Jako alternativu Vám můžeme nabídnout balení 520 g, které bychom měli znovu naskladnit během dneška nebo nejpozději v pondělí. Mějte hezký den.