Detox skladu! Před 3 dny jsme přidali do detoxu nový produkt s 10% slevou  

Amix CellZoom™ Hardcore Activator

Amix CellZoom™ Hardcore Activator - uživatelské recenze a hodnocení

Před-tréninkové přípravky

Amix CellZoom Hardcore Activator - vysoce koncentrovaný předtréninkový suplement s obsahem účinných složek

Amix™ CellZoom™ Hardcore Activator je fantastický vysoce koncentrovaný předtréninkový suplement s obsahem účinných složek, speciálně navržený firmou Amix™.

Hodnocení celkem
3.9 / 5
21 hodnocení
Doporučuje
81 %
17 z 21 uživatelů
Pavel Škopek   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 25. 11. 2016
Hodnocení celkem:

Nic moc

Chuť nic moc a ani mi nepřišlo, že by mě to nějak nakoplo... Spíš mi po tom bylo špatně a moc jsem si nezacvičil

Jan Matoušek   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 12. 9. 2016
Hodnocení celkem:
  • modrá malina
    modrá malina

Super nakopávač

Už mám za sebou řádku NOček a CellZoom plní svoji funkci bezvadně. U mě funguje na 100%.

Patrik Kralicek   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 3. 5. 2016
před 2 lety Poslední aktualizace 13. 12. 2016
Hodnocení celkem:
  • citron
    citron

nedoporučuji

zkusil jsem změnu, bohužel jsem šlápl vedle, hnusná chuť a to nejsem fajnovka, ani při 3x násobném zvýšení dávky neučinkoval

zdeněk sivák
zdeněk sivák   Ověřený nákup
před 3 lety Publikováno dne 7. 2. 2016
Hodnocení celkem:

nedoporučuji

nic necítím!!! žádné mravenčení ani nakopnutí čekal jsem od toho více! Je pravda že už jsem dlouho bez nakopávače necvičil a asi to už prostě na mě nafunguje ale aspon to mravenčení bych cítit mohl ne za ty peníze!!!

Radek Hobza
Radek Hobza   Ověřený nákup
před 3 lety Publikováno dne 6. 2. 2016
Hodnocení celkem:

Pecka...

Výborný produkt, za velmi slušnou cenu. Měl jsem možnost vyzkoušet i jiné NO doplňky a přijde mi vynikající co se týče výkon/kvalita...dávám 9 z 10... Maximum si zaslouží jen NO Xplode od BSN. Bral jsem 1,5 odměrky (mám 80kg.., kamarád 65kg a z této dávky se mu točila hlava) 30 min před cvičením a pocit nakopnutí byl perfektní a příchuť "ovocný punč" velmi dobrá, pokud nedáte málo vody. Doporučuji.

Martin Grygar   Ověřený nákup
před 3 lety Publikováno dne 5. 10. 2015
Hodnocení celkem:

!!

Příchuť ovocný punč dá se vypít, ale je trochu kyselejší, ale lepší než aby byl hodně sladký :/ jinak k efektu energie je ! soustředění a drtí se maximálně :) ! za mě určitě ANO ! pumpa není moc extremní, ale taky dobré :) za mě ANO !

Lukáš Stránský
před 4 lety Publikováno dne 19. 3. 2015
Hodnocení celkem:

Měl jsem už hodně NO produktů (Hemo Rage, Assault a jiné), ale tento byl asi nejlepší z nich. U ostatních časem přestal účinek fungovat, kdežto u tohoto produktu byl účinek stále stejný :-) pěkně nakopne a dodá hodně energie, člověk se mnohem více těší na trénink :-) používal jsem ho i na hodně fyzicky náročné tréninky thajského boxu a ani zde nezklamal :-) chuť blue raspberry je dobrá :-) Musím ale strhnout jeden bodík za to, že na balení se uvádí 45 dávek, a já jich měl jen 35 (poctivě jsem si to zapisoval). Jinak ale můžu vřele všem doporučit :-)

Michal Matyó   Ověřený nákup
před 4 lety Publikováno dne 4. 1. 2015
Hodnocení celkem:

Co se tyce nakopnutí, funguje skvěle. Ve fitku je pak super motivace, koncentrace, síla, všechno co má být.Jako negativní vnímám mravenčení ve svalech (silné mravenčení) a mírnou nevolnost či motání hlavy. Záleží s jakou intenzitou cvičíte, pokud jedete fakt na plné pecky, to motání hlavy je fakt nepříjemné. Ale to se dá přežít, jako nakopávač tohle funguje skvěle :-)

Zdeněk Bakó
před 4 lety Publikováno dne 13. 12. 2014
Hodnocení celkem:

Dávám cca 1,5 odměrky cca 40min před tréninkem. Po cestě do posilky začínám pociťovat příjemné mravenčení celého těla, začínám se cítit plný energie a soustředěný zároveň. Energie mi vydrží až do úplně poslední série, dostaví se i mírné zvýšení síly. Doporučuju pro všechny co hledají solidní preworkout, který jim dodá chuť, energii, napumpování a sílu do cvičení ale zároveň vás 'nepřekopne'. Příchuť ovocný punč je dobrá, lehce kyselá, snadno rozpustná. Za tu cenu naprostá paráda!

Jan Urbánek
před 4 lety Publikováno dne 9. 11. 2014
Hodnocení celkem:

Rozpustnost 10/10 - netřeba šejkr, stačí rozmíchat lžičkou ve sklenici, pumpa 10/10 skvělý zážitek, už po prvních 2 sériích je cítit silné prokrvení, příchuť blue raspberry 7/10.

Jakub Šmolík
před 5 lety Publikováno dne 10. 4. 2014
Hodnocení celkem:

Rozpustnost skvělá i bez shakeru, chuť blue raspberry se dá vypít, nástup přichází asi za 30-35min po vypití a je příjemný, žádné svědění ani infarktové stavy jako třeba u Napalmu od FA. Napumpování velice dobré a znetelné už při rozběhání na trenažéru. Přísun enregie po celý 45min trénink, zvětšení výdrže a síly+obnovení síly do každé další série. Velice mile mě tento produkt překvapil.

Tomáš Kúr
před 5 lety Publikováno dne 14. 12. 2013
Hodnocení celkem:

Táto predtréningovka ma mile prekvapila :)Takže začnem postupne, rozpustnosť dobrá, trošku som to zamiešal vo fľaške a bolo, chuť priemerná, nič zlé, no ani nenadchla. Výrobca sľubuje ENERGY STRENGTH PUMPS FOCUS. Energia počas tréningu bola super, únava sa nedostavila ani po hodine intenzívneho tréningu. Sila zvýšenie sily bolo citeľné! Niečo také som zažil po prvý krát (už som toho dosť popapal). Pumpa bola solídna, už pri rozcvičke. Focus, cítil som sa viac sústredenejší na tréning, ako inokedy. Dávam 9/10 - za chuť, ale o tú predsa nejde :) Z môjho pohľadu super výrobok, určite si ho ešte kúpim!