Amix CellZoom™ Hardcore Activator

4,2
21 hodnocení

Nic moc – Chuť nic moc a ani mi nepřišlo, že by mě to nějak nakoplo... Spíš mi po tom bylo špatně a moc jsem si nezacvičil

Super nakopávač – Už mám za sebou řádku NOček a CellZoom plní svoji funkci bezvadně. U mě funguje na 100%.

nedoporučuji – zkusil jsem změnu, bohužel jsem šlápl vedle, hnusná chuť a to nejsem fajnovka, ani při 3x násobném zvýšení dávky neučinkoval

nedoporučuji – nic necítím!!! žádné mravenčení ani nakopnutí čekal jsem od toho více! Je pravda že už jsem dlouho bez nakopávače necvičil a asi to už prostě na mě nafunguje ale aspon to mravenčení bych cítit mohl ne za ty peníze!!!

Pecka... – Výborný produkt, za velmi slušnou cenu. Měl jsem možnost vyzkoušet i jiné NO doplňky a přijde mi vynikající co se týče výkon/kvalita...dávám 9 z 10... Maximum si zaslouží jen NO Xplode od BSN. Bral jsem 1,5 odměrky (mám 80kg.., kamarád 65kg a z této dávky se mu točila hlava) 30 min před cvičením a pocit nakopnutí byl perfektní a příchuť "ovocný punč" velmi dobrá, pokud nedáte málo vody. Doporučuji.

!! – Příchuť ovocný punč dá se vypít, ale je trochu kyselejší, ale lepší než aby byl hodně sladký :/ jinak k efektu energie je ! soustředění a drtí se maximálně :) ! za mě určitě ANO ! pumpa není moc extremní, ale taky dobré :) za mě ANO !

Měl jsem už hodně NO produktů (Hemo Rage, Assault a jiné), ale tento byl asi nejlepší z nich. U ostatních časem přestal účinek fungovat, kdežto u tohoto produktu byl účinek stále stejný :-) pěkně nakopne a dodá hodně energie, člověk se mnohem více těší na trénink :-) používal jsem ho i na hodně fyzicky náročné tréninky thajského boxu a ani zde nezklamal :-) chuť blue raspberry je dobrá :-) Musím ale strhnout jeden bodík za to, že na balení se uvádí 45 dávek, a já jich měl jen 35 (poctivě jsem si to zapisoval). Jinak ale můžu vřele všem doporučit :-)

Co se tyce nakopnutí, funguje skvěle. Ve fitku je pak super motivace, koncentrace, síla, všechno co má být.Jako negativní vnímám mravenčení ve svalech (silné mravenčení) a mírnou nevolnost či motání hlavy. Záleží s jakou intenzitou cvičíte, pokud jedete fakt na plné pecky, to motání hlavy je fakt nepříjemné. Ale to se dá přežít, jako nakopávač tohle funguje skvěle :-)

Dávám cca 1,5 odměrky cca 40min před tréninkem. Po cestě do posilky začínám pociťovat příjemné mravenčení celého těla, začínám se cítit plný energie a soustředěný zároveň. Energie mi vydrží až do úplně poslední série, dostaví se i mírné zvýšení síly. Doporučuju pro všechny co hledají solidní preworkout, který jim dodá chuť, energii, napumpování a sílu do cvičení ale zároveň vás 'nepřekopne'. Příchuť ovocný punč je dobrá, lehce kyselá, snadno rozpustná. Za tu cenu naprostá paráda!

Rozpustnost 10/10 - netřeba šejkr, stačí rozmíchat lžičkou ve sklenici, pumpa 10/10 skvělý zážitek, už po prvních 2 sériích je cítit silné prokrvení, příchuť blue raspberry 7/10.