Amix Exclusive Protein Bar

4,2
104 hodnocení

Mňamka !

Delikátní proteinovka! Čoko/kokos mi strašně chutnala :) Připomínala mi trošku bounty. Nebyla přeslazená a nebyla z ní cítit žádná umělotina, jako u jiných tyček. :) Pistáciová taky moc dobrá a banán/čoko ušla. A na 85g tyčinku je za super cenu.

1

Svačina na cesty!

Když není jiná možnost a mám na spěch sáhnu po nějaké dobré tyčince. Exclusive pro mě patří mezi průměrně kvalitní a chuťově dobré tyčinky. Ale když je hlad, pochutnám si i na téhle. Zvlášť příchuť peanut butter cake není vůbec k zahození. :D

Vynikající

Zatím jsem ochutnala příchuť Čokoláda/kokos a Peanut butter cake a oboje vynikající. Jsou sladké, ale není cítit umělá chuť. Skvělý poměr cena/množství, pokud někdo využívá proteinovky kolem 25 %.

Proteinovka

Chuťově dobrá.

Závislost

Objednávám další a další a vždy zmizí tak rychle :D

Nic moc

Chuťove dost umělé.

Noooo

Chuťově je výborná, chutná jako pistáciová Deli, ale nechápu jak se to stalo, ale v té mojí byla "zapečená" slupka z pistácie. Kdybych si ji nevšimla před tím než jsem kousla, tak mám po zubu.

Super na svačinu

Jedna z těch tyčinek, které se ve svém větším 85g balení skvěle hodí jako svačina v průběhu dne, která skutečně zasytí. Kromě bílkovin z dobrých zdrojů má i nějaké ty sacharidy a tuky a celkem hodně kalorií, takže se skvěle hodí do batohu k vodě nebo na lyže do Alp. Chuťově vyvážené, sladké tak akorát. Jedná se spíše o ten typ "klasické proteinové hmoty", ale není to taková ta nerozžvýkatelná, lepivá plastelína. Rozhodně jedna z těch, které objednávám pravidelně, protože se pro ně vždy najde vhodné využití :)

Amix

Zkusila jsem tyčinku s arašídama a úplně moc mi připomíná Deli. Ta kávávová je taky dobrý, taková docela lepivá na zuby.

Dá se

Nic světového, sníš se dala