Detox skladu! Před hodinou jsme přidali do detoxu nový produkt s 13% slevou  

Amix Fat Burner Gel Men

Amix Fat Burner Gel Men - uživatelské recenze a hodnocení

Masážní kosmetika

Amix Gel Fat Burner Men - gel se silně hřejivým účinkem napomáhající hubnutí

Gel Fat Burner Men se silně hřejivým účinkem spojuje lipolytické účinky kofeinu (urychlení metabolismu povrchové tukové tkáně) s cíleně vybranými biologicky aktivními zeštíhlujícími látkami, které podporují odbourávání podkožního tuku a zpevnění tkáně pokožky. Intenzivní prohřátí problémových partií podporuje rychlé vstřebání účinných látek obsažených v gelu, stimuluje krevní oběh a urychluje metabolismus podkožních tukových tkání.

Unikátní je vyváženou kombinací Kapsaicinu a Mentolu, díky čemuž vám poskytne dokonale vyváženou kombinaci oteplovacího a zároveň chladivého účinku.

Amix Gel Fat Burner Men v bodech:

  • posiluje mechanismus podpory struktury pokožky
  • zlepšuje odvodňování a redukuje zásoby tuku
  • zpevňuje a hydratuje pokožku
  • zlepšuje prokrvení
Hodnocení celkem
3.8 / 5
4 hodnocení
Doporučuje
75 %
3 z 4 uživatelů
Ivana Daňhelová   Ověřený nákup
před 6 měsíci Publikováno dne 19. 4. 2018
před 6 měsíci Poslední aktualizace 19. 4. 2018
Hodnocení celkem:

Pálí jako čert!

Pálí jako čert :D Prohřívá namazaná místa, po začátku cvičení jsem myslela, že zaživa shořím, doslova! A ani po sprše nebyl gel 100% smytý, ale tak svůj účel prohřátí svalů, to asi odvedlo. Nemyslim si však, že by mi nějaký gel odbourával moje tukové polštářky, to už je jen na mě.:)

Gabriela Hájková
Gabriela Hájková
před rokem Publikováno dne 24. 9. 2017
Hodnocení celkem:

Gel

Poprvé jsem vyzkoušela, barvička gelu mě nejdříve děsila, ale díky složení tak prostě gel zbarvený je :) Trochu jsem měla obavy z toho, že jsem četla, jak někoho gel dráždil a pálil aniž by to šlo jakýmkoliv způsobem dolu. Naštěstí jsem takovou zkušenost neměla a naopak po tréninku mě to velmi příjemně hřálo na místě, kde jsem si to namazala.

Michala Hurbanova   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 4. 2. 2017
Hodnocení celkem:

Fat burner gel

Vyskusany gel no musim povedat ze fat vam nevypali ale to asi viete efekt pali ako slak pri treningu prekrvi pokozku a pri sprchovani som mala pocit ze zhorim strasne to pali na kozi a len tak lahko ho nezmyjete po sprchce este cca 15-20min pocit palenia koze