Amix Glutamine + BCAA

Amix Glutamine + BCAA - diskuze k produktu

Aminokyselinové směsi

Amix glutamine + BCAA - aminokyselina glutamin a BCAA v poměru 2:1:1

Amix™ Glutamine + BCAA je produkt s obsahem větvených aminokyselin BCAA v poměru 2:1:1 v kombinaci s aminokyselinou L-Glutamín. L-Glutamín je aminokyselina, která se v lidském těle vyskytuje v největším množství. Představuje 60% všech aminokyselin v kosterním svalstvu a cca 20% celkových cirkulujících aminokyselin.

Aminokyseliny BCAA (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin) tvoří cca 33% celkových svalových bílkovin. Aminokyseliny jsou stavebními kameny bílkovin, které přispívají k růstu a udržení svalové hmoty.

Amix glutamine + BCAA v bodech:

  • obsah větvených aminokyselin BCAA v poměru 2:1:1
  • obsah aminokyseliny L-glutamin

 

Celkem dotazů Celkem dotazů
2
2 odpověď
Patrik Mucha
před 4 měsíci

Dobrý den, měl bych dotaz ohledně kapslového Glutaminu+BCAA. Proč výrobce udává jen 6 kapslí deně když začínající dávka u glutaminu bývá okolo 10 g. Při 6 kapslích to dělá jen 1,5 g Glutaminu a 1.5g BCAA. Abych se dostal aspoň na 5 gramů bylo by to 20 kapslí/den a kdybych chtěl brát 10 g, tak by to bylo neuvěřitelných 40 kapslí/den :-D Je možné si to nějak takhle přepočítat a aplikovat to tak v praxi? Děkuji za odpověď.

Tamara Kupcová
Tamara Kupcová
před 4 měsíci

Dobrý den, Patriku, doporučujeme spíše se pořídit samostatný glutamin a BCAA a užívat je dle doporučovaných dávek. Bude to mít větší efekt a patrně Vás to vyjde i levněji. Přejeme pěkný den

Petr Stepanek
před 3 lety

Zdravím. Jaké doporučujete reálné dávkování? 10g před tréninkem a 10g po tréninku? Nebo více? Vážím ca 100kg. Děkuji Petr

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 3 lety

Dobrý den, držel bych se dávkování 10g cca 30 minut před tréninkem a 10g ihned po tréninku. Hezký den.