Detox skladu! Před 2 dny jsme přidali do detoxu nový produkt s 10% slevou  

Amix IsoLyn™ Isotonic

Amix IsoLyn™ Isotonic - diskuze k produktu

Iontové nápoje

Amix Iso-Lyn™ Isotonic - isotonický iontový nápoj v sypké formě

IsoLyn™ Isotonic je iontový (minerálový) isotonický nápoj, patřící a odpovídající nárokům a potřebám všech vrcholových, výkonnostních i rekreačních sportovců pro dodržování správného pitného režimu. IsoLyn™ Isotonic dodává sportem namáhanému tělu chybějící tekutiny. Zabraňuje dehydrataci organismu i iontové nerovnováze zapříčiněné pocením při sportovním výkonu a tím napomáhá stabilizaci hladiny krevního cukru.

IsoLyn™ Isotonic v bodech:

  • dodává energii a zlepšuje fyzický výkon
  • doplňuje optimální poměr iontů (minerálů)
  • napomáhá regulovat v těle hladinu krevního cukru
  • napomáhá předcházet svalovým křečím při a po výkonu
  • příjemně energizující a svěží příchutě
Celkem dotazů Celkem dotazů
2
2 odpověď
JIŘÍ Valenta
před 9 měsíci

dobrý den dá se tento nápoj pít neomezeně při zátěži,únavě atd. nebo jen při vysoké zátěži-omezeně. děkuji

Petr Loskot
Zákaznická podpora
před 9 měsíci

Dobrý den, Jiří, tento přípravek je ideální jako prostředek k doplnění sacharidů a elektrolytů během déletrvající fyzické aktivity, a to zejména vytrvalostního charakteru, kdy hrozí, že zásoby svalového glykogenu budou vyčerpány, což by vyústilo ve snížení podávaného výkonu. Pro popíjení během dne (např. jako náhradu jídla) proti únavě se přípravek moc nehodí, v tomto případě bychom mohli doporučit nějaký sacharido-proteinový doplněk stravy s obsahem kvalitních bílkovin a komplexních sacharidů. Hezký den.

Štěpán
před 3 lety

Dobrý den, zajímalo by mě jak je to s cenou tohoto produktu .... Na vrchu máte napsáno 129kč a dole u příchutí 229 jak to prosím je ?? :)

Hana Sénášiová
Hana Sénášiová
Zákaznická podpora
před 3 lety

Dobrý den, jedná se o typickou chybu v systému, kdy e-shop není schopen aktualizovat sám všechny ceny po odebrání expirační - zlevněné - varianty. Děkujeme za upozornění.