Amix IsoLyn™ Recovery

Amix IsoLyn™ Recovery - diskuze k produktu

Iontové nápoje

Amix IsoLyn™ Recovery - regenerační nápoj v sypké formě

Iso-Lyn™ Recovery je řípravek pro přípravu potréninkového nápoje s obsahem funkčních látek (BCAA, L-Glutamine, L-Arginine AKG, L-Citruline Malate, …), krátkých a dlouhých řetězců karbohydrátů. Je ideální zejména pro použití po fyzickém výkonu.

Amix IsoLyn™ Recovery v bodech:

  • Urychluje regenerační dobu po náročném fyzickém výkonu
  • Zabraňuje svalové únavě a poškození svalové tkáně
Celkem dotazů Celkem dotazů
1
4 odpověď
Monca Svobodová
před rokem

Dobrý den chci se zeptat jestli člověk může na tom pribirat ? Když má člověk váhu 80 kg ??

Petr Loskot
Zákaznická podpora
před rokem

Dobrý den, tento doplněk stravy je primárně určen k doplnění sacharidů a elektrolytů po fyzické aktivitě. Jelikož je v jedné dávce 40 g sacharidů, může tento příjem sacharidů posloužit i k nabrání hmotnosti. O tom, zda budeme hubnout, držet hmotnost, nebo nabírat, rozhoduje celková energetická bilance (příjem a výdej energie). Hezký den.

Monca Svobodová
před rokem

Děkuji za odpověď,takže pokud sem to dobře pochopila člověk co chce zhubnout a bude to používat tak může zpátky pribrat ?

Petr Loskot
Zákaznická podpora
před rokem

Dobrý den, záleží na celkovém příjmu energie. Z jedné dávky tohoto přípravku přijmete 40 g sacharidů (680 kJ), což je samozřejmě určitá energie navíc, ale vzhledem k tomu, že tento přípravek budete užívat po fyzické aktivitě na podporu regenerace, sacharidy z tohoto přípravku efektivně doplní živiny do svalů, proto je velmi nepravděpodobné, že byste z tohoto přípravku začala nabírat hmotnost (tělesný tuk) zpět. Hezký den.

Monca Svobodová
před rokem

Děkuji vám za odpověď Dobře jste my to vysvětlil :) pěkný den