Amix IsoPrime CFM® Isolate

4,5
86 hodnocení

Neskutečná chuť

Doposud jsem asi lepší protein neměla, chuť je výborná, nic přeslazeného tak akorát. Choco caramel se mi vůbec nepřepilo, ba naopak s každým novým dnem jsem byla zamilovaná čím dál víc. Coffe je také moc dobré ale té kávy tam nejde cítit ani kapička. Nepráší a jsou krásně krémové můžu jen doporučit.

Přínosná recenze?

Skvělá rozpustnost, stravitelnost naprosto bezproblémová, příchutí dostatečné spektrum. Můžu jen a jen doporučit... Vhodné i pro lidi s laktozovou intolerancí. Příchutě banán, vanilka, čokoláda i cookies- žádná nezklamala.

Přínosná recenze?

Chuť

O proti jiným proteinům vanilkové příchuti jsem si delší dobu zvykal na chuť. Je úplně jiná. Nelze říct špatná. Ve směsi s vodou mi moc nelezla, ale do koktejlu třeba s mlékem a banánem, naopak výborná.

Přínosná recenze?

Kavárnová horká čokoška

Protein má skvělou rozpustnost a i chuťově je moc fajn. Bohužel bílá čokoláda byla na mě taková.... no, chutnala přesně jako když si dáte v kavárně horkou bílou čokoládu. Hodně sladká, maličko zvláštní. Kdybych neměla jen vzorek, ale koupila třeba kilovku...rychle by se mi přepila. Ale pro někoho kdo je hodně na sladké bude super. Mám v plánu vyzkoušet vanilku!

Přínosná recenze?

Průměr

Docela špatně se rozpouští. Velmi sladký

Přínosná recenze?

Dobrota

Nepráší, dobře se rozpouští a chutná. Dvojitá čokoláda/kokos se mi ke konci pixle už lehce přepil.

Přínosná recenze?

top

nejlepsi protein zboznuju !!!

Přínosná recenze?

Super protein

Dražší - ale vysoký obsah bílkovin, lahodná chuť, trochu sladší, perfektně rozpustný. určitě si ještě koupím. Kdo nekouká na cenu a chce kvalitu a výbornou chuť ať určitě vyzkouší

Přínosná recenze?

jiný už nechci

Naprosto luxusní chuť,kokos citím v ústech i po dopití.Za mě jeden z nejlepších proteinů co jsem kdy pil co se týče složení a chuťi.

Přínosná recenze?

Výborný protein

Skvělý protein za super cenu. Vysoký obsah bílkovin, skvělé příchutě. Výborně se rozpouští a nepění.

Přínosná recenze?