Amix IsoPrime CFM® Isolate

4,5
97 hodnocení

Protein

Vždycky jsem milovala bílou čokoládu (mňam) , zkusila jsem ji tedy v podobě proteinu a chuťově naprosto velké mňam, je to opravdu výrazná chuť, kterou jsem si vychutnala, ale protein jsem dala do kaše, která tím pádem byla straně říídka a to byla chyba. Příště si ho raději opravdu vychutnám jen samotný.

1

Neskutečná chuť

Doposud jsem asi lepší protein neměla, chuť je výborná, nic přeslazeného tak akorát. Choco caramel se mi vůbec nepřepilo, ba naopak s každým novým dnem jsem byla zamilovaná čím dál víc. Coffe je také moc dobré ale té kávy tam nejde cítit ani kapička. Nepráší a jsou krásně krémové můžu jen doporučit.

1

Skvělá rozpustnost, stravitelnost naprosto bezproblémová, příchutí dostatečné spektrum. Můžu jen a jen doporučit... Vhodné i pro lidi s laktozovou intolerancí. Příchutě banán, vanilka, čokoláda i cookies- žádná nezklamala.

1

Skvělé

Výborné složení, chuť i rozpustnost. Doporučuji celou značku všemi deseti!! :)

Chuť

O proti jiným proteinům vanilkové příchuti jsem si delší dobu zvykal na chuť. Je úplně jiná. Nelze říct špatná. Ve směsi s vodou mi moc nelezla, ale do koktejlu třeba s mlékem a banánem, naopak výborná.

Kavárnová horká čokoška

Protein má skvělou rozpustnost a i chuťově je moc fajn. Bohužel bílá čokoláda byla na mě taková.... no, chutnala přesně jako když si dáte v kavárně horkou bílou čokoládu. Hodně sladká, maličko zvláštní. Kdybych neměla jen vzorek, ale koupila třeba kilovku...rychle by se mi přepila. Ale pro někoho kdo je hodně na sladké bude super. Mám v plánu vyzkoušet vanilku!

Průměr

Docela špatně se rozpouští. Velmi sladký

Dobrota

Nepráší, dobře se rozpouští a chutná. Dvojitá čokoláda/kokos se mi ke konci pixle už lehce přepil.

top

nejlepsi protein zboznuju !!!

Super protein

Dražší - ale vysoký obsah bílkovin, lahodná chuť, trochu sladší, perfektně rozpustný. určitě si ještě koupím. Kdo nekouká na cenu a chce kvalitu a výbornou chuť ať určitě vyzkouší