4
zodpovězené dotazy
Dobrý den, kdy bude prosím dostupné 1000g balení ?
Dobrý den, dnes jsme naskladnili. Hezký den.
Dobrý den, kdy bude dostupné 1000g balení? Děkuji
Dobrý den, bohužel není k dispozici u dodavatele, skaldem je aktuálně pouze 500g balení.
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na dávkování. Výrobce uvádí, že se berou 4 kapsle před tréninkem a 2 na noc. Vy naopak uvádíte, že se bere 6 kapslí před tréninkem. Abych pravdu přiznal, je to můj první glutamin, doteď jsem byl na argininu a tam to dávkování není takový problém. Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, dávkování zde není napsáno úplně správně, opravíme to co nejdříve. Doporučil bych dávkovat 3 kapsle cca 30 minut po tréninku a další 3 kapsle před spaním. Doporučuji příště zvolit spíše práškový glutamin, vychází výhodněji a pokud chcete aby to mělo nějaký efekt, je vhodné dávkovat po 5g dávkách. Hezký den.
Dobrý večer. Chtěl bych se Vás zeptat ohledně toho dávkování.. Stále v tom nemám jasno. Uvádíte zde, ale mimo jiné i na výrobku zadní strany etikety, cituji: `` denní dávka je 5g (2čajové lžičky). Vezměte 1 čajovou lžičku (2,5g) ihned po fyzické zátěži a druhou večer před spaním.`` Už v prvním bodě se ztrácím. Pokud se nepletu, jedna čajová lžička má v průměru asi těch 5g, což by odpovídalo, ovšem údaj uvedený za tím v závorce je 2 čajové lžičky, což by logicky mělo být teda 10g. Tudíž ve výsledku, pokud by to mělo být podle uvedeného dávkování mám brát půl čajové lžičky ihned po tréniku a půl před spaním, aby to denně dávalo dohromady 5g? Nebo dávat 1 čajovou lžičku po tréninku a druhou před spaním, tudíž celkem 10g denně? Jen tak pro info, je mi 20, měřím cca 180 cm a vážím 83KG. Děkuji S pozdravem, David
Zdravím, obecně se doporučuje denní dávka glutaminu od 5g do 14g denně před spaním. V dávkování ihned po tréninku dle mého názoru neskrývá žádná další přidaná hodnota.