Amix Low-Carb 33% Protein Bar

3,9
135 hodnocení

Tak tohle je bomba! Miluji vše s nugátem či karamelem, a tohle má v sobě obojí! Navíc je to low carb, jedna tyčinka má cca 20g bílkovin. Jen mě štve ten palmový tuk a olej... Ale jednou za čas, proč ne? 😋

Pokud máte rádi jednoduché tyčinky, je to volba pro vás. Tyčinka má dobrou konzistenci, vůbec se nelepí na zuby. Konkrétně příchuť pb-cookie je dost sladká. Chuť je arašídovo-smetanová. Obsahuje malé kousíčky arašídů a není nahořklá.

Super! – Miluju tyhle sušenky :-) jen to mango se teda nepovedlo a po prvním kousnutí mám chuť akorát tak ji vyhodit.

Nic moc chuť – Zdroj bílkovin je u Amix tyčinek tradičně dobrý. V tomto případě ale moc nevychytali chuť. Tyčinka má sice celkem dobrou konzistenci, kdy to není úplná gumová hmota, jako například MyProtein, ale chuťově už je to spíše podprůměr. (Vyzkoušel jsem zatím jen příchuť banán/jahoda, tak se to třeba zlepší u dalších příchutí).

Dobry – Aktin tyčinky to nejsou ale 🤷🏼‍♀️

Kokos a ananas – Tahle kombinace mě překvapila. Bála jsem se, ale nebylo čeho. Moc dobrá kombinace.

Zklamání – Struktura tyčinky dobrá, bohužel hrozný chemický ocásek, kokos skoro není cítit, nesladká, neudělá radost. Těšila jsem se na ni, velké zklamání, tak třeba jiná příchuť bude lepší.

Patří mezi lepší – Jedna z těch lepších tyčinek s dostatkem bílkovin, bez kvanta rychlých cukrů a zbytečné polevy.

Stojí za to – Za tu cenu rozhodně doporučuji. Hlavně v příchuti peanut b. cookie, pro milovníky arašídového másla to bude pochoutka.

Super – Me odobne uplne nesedi konzistence, ale jinak chut a vse super!