Amix Mr. Popper's OatMash

4,1
116 hodnocení

Obyčejé vločky akorát ve formě mouky. 2kg za 300Kč ?To si radši koupím 2kg vloček v obchode a mam to za 60Kčtakže příchuť vychází na 240 Kč proč ne :D :D

Přínosná recenze?

Na pečení dobrý

Určitě dobrá alternativa ve dnech, kdy nestíhám.. Jen to hodím do shakeru a dobrou snídani mám s sebou na cestu, ale jinak si to doma jen tak nedám. Používám jinak místo mouky při pečení :) ..Na můj vkus dost zvláštní konzistence a nic moc chuť :)

Přínosná recenze?

Bílá čokoláda a čokoláda/kokos

Bílá čokoláda překvapila, chutná mi i samotná připravená s vodou, opravdu moc dobrá! Za to čokoláda/kokos, jeden velkej hnus. Je mi to líto, ale bohužel. Takovou umělou a přeslazenou pachuť jsem ještě nezažila. Nepomohlo ani smíchat půl na půl s bílou čokoládou. Snídani jsem ani nedojedla, nehorázně se mi zvedal žaludek ..

Přínosná recenze?

Amix

Přidávám si občas trošku do tvaroho, jogurtu, nebo těsta. Chuťové dobré, bílá čokoláda mě oslovila.

Přínosná recenze?

Nejlepší !!!!!

Za mě vedou příchutě peanutbuttercookie bílá čokoláda a karamel s nugátem jsou top. Používám je při pečení ale i jako ranní kaše, která je sytá, rychlá a hlavně výborná.

Přínosná recenze?

Banoffee

hrozná příchuť, nedoporučuju

Přínosná recenze?

To jako vážně?

Konzistence i chuť příšerná. Zvládla jsem tak jednu lžičku a kroutily se mi čelisti. Nikdy víc..

Přínosná recenze?

Zklamání

Myslela jsem si jak si v praci udělám skvělou kaši a místo toho je to umělá guma s hrudkama.. za mě zklamání zkusím dát občas do proteinu nebo na pečení, ale jako samotná kaše už ne ...

Přínosná recenze?

velké zklamání

U spousty lidí jsem viděla jak si dělají z tohoto produktu kaše apod. rozhodla jsem se taky vyzkoušet a velké zklamání, hrozně tam jde cítit chemka, zatím mě to sedí na parapetu a čekám, že to využiju aspoň do nějaké buchty nebo tak něco.

Přínosná recenze?

Moc mi nechutnal

Možná kdybych volila jinou příchuť, ale jahoda mi přijde dost umělá.

Přínosná recenze?