Amix Mr. Popper's OatMash

4,1
137 hodnocení

Obyčejé vločky akorát ve formě mouky. 2kg za 300Kč ?To si radši koupím 2kg vloček v obchode a mam to za 60Kčtakže příchuť vychází na 240 Kč proč ne :D :D

8

Na pečení dobrý

Určitě dobrá alternativa ve dnech, kdy nestíhám.. Jen to hodím do shakeru a dobrou snídani mám s sebou na cestu, ale jinak si to doma jen tak nedám. Používám jinak místo mouky při pečení :) ..Na můj vkus dost zvláštní konzistence a nic moc chuť :)

1

Dobrota

Skvělé na dochucení ovesné kaše nebo různých koláčků

4

Nic moc

Upřímně, očekávala jsem od toho víc... S vodou to opravdu moc dobré není, s mlékem lepší. Po přidání odměrky proteinu, který to částečně ochutí to ujde, když zrovna nestíháte, ale už nekoupím a budu raději dále dělat klasickou ovesnou kaši.

Dobrá

Chuť výborná, obrovské mínus ale je, že není možné ji rozmíchat bez hrudek

Bílá čokoláda a čokoláda/kokos

Bílá čokoláda překvapila, chutná mi i samotná připravená s vodou, opravdu moc dobrá! Za to čokoláda/kokos, jeden velkej hnus. Je mi to líto, ale bohužel. Takovou umělou a přeslazenou pachuť jsem ještě nezažila. Nepomohlo ani smíchat půl na půl s bílou čokoládou. Snídani jsem ani nedojedla, nehorázně se mi zvedal žaludek ..

Amix

Přidávám si občas trošku do tvaroho, jogurtu, nebo těsta. Chuťové dobré, bílá čokoláda mě oslovila.

Nejlepší !!!!!

Za mě vedou příchutě peanutbuttercookie bílá čokoláda a karamel s nugátem jsou top. Používám je při pečení ale i jako ranní kaše, která je sytá, rychlá a hlavně výborná.

Banoffee

hrozná příchuť, nedoporučuju

To jako vážně?

Konzistence i chuť příšerná. Zvládla jsem tak jednu lžičku a kroutily se mi čelisti. Nikdy víc..