3,4
15 hodnocení

Spokojenost – Čokoláda neoslnila ani neurazila, jahoda na tom byla o kus lépe, ale vanilka teda katastrofa :( Chuťově za mě vyhrály lesní plody, to bych mohla od rána do večera! :)

hodnoceni cokoladoveho koktejlu na redukci vahy – cokoladovy koktejl nedoporucuji! umele nasladla prichut me nechutnala, take nezasytil a vracim se k jine znacce. chutna umele a nenachazim vyznam spojeny s hubnutim. Snad lze skonzumovat s nizkotucnym mlekem. Skoda, nemela jsem experimentovat objednat cokoladu od jinebo vyrobce. Pozitivniho moc nevidim, snad jen, ze se rychle rozpousti, o to vic je umely. Zde opravdu plati, kdo ochutnal tento produkt a hodnoti jej kladne, nemel jiny produkt od vyrobcu zamerenych na koktejl k redukci vahy. Obal je hezky, odmerka pevna a opzimalni, voni jako prasek, jako koktejl menene, dodatecne jeste pisi, ze je malo husty, i po odstati!

za me ne – mozna jen muj dojem, ale nechutnal mi vubec, nevonel, letel do kose po 3davkach..

super – I přes nízké hodnocení jsem si objednala tento shake a musím říct, že jsem byla mile překvapena. Dokonale se rozpouští, chuť jako čokoládový puding a není zbytečně přeslazený. Za mě určitě palec hore.

Velmi chutný koktejl – Vyzkoušela jsem BANÁN, který je docela dobrý. Osvědčil se ve 300 ml studené vody. V nízkotučném mléku mě to neoslovilo, není to ono. Koktejl není přehnaně sladký, je tak akorát.

Příchuť lesní plody je mírně nahořklá a trávení těžší.