Amix SyneMax®

Amix SyneMax® - diskuze k produktu

Komplexní spalovače tuků

Amix SyneMax - spalovač tuků na bázi synefrinu

Synephrin je přírodním (legálním) zdrojem efedrinu, urychlujícího proces látkové výměny a spalování tuku. Guarana je zdrojem kofeinu, odstraňujícího únavu a pocit vyčerpanosti. Extrakt bile vrbové kůry (Salicin) je přírodním zdrojem aspirinu, účinně napomáhajícího k vnitřní termogenezi. Extrakt ze zeleného čaje pomáhá s termogenezí a metabolismem tuků. Podporuje imunitu. Extrakt zázvoru má mírně stimulující efekt a podporuje trávení. Naringin podporuje snižovnání hladiny krevního cukru, což v důsledku zpomaluje ukládání energie do tukové tkáně.

Celkem dotazů
1
1 odpověď
Dobry den, chci se zeptat zda je tento produkt vhodny kdyz chci zhubnout..zbavit se tuku a zpevnit postavu, jedu 4-5x tydne silovy trenink...zatim uzivam jen protein a bcaa..a chtela bych pridat spalovac, pripadne prosim o radu jaky jiny. Děkuji
Zdravím, doporučil bych Vám se raději podívat na Red Cell, který je nyní náš absolutní bestseller a myslíme si, že právem, zkušenosti s ním máme smai ksvělé a reference vynikající. Další slušný je Clenburexin kapslový od Trec Nutrition. Ke Clenburexinu bych doporučil ještě přikoupit synefrin, jinak v Red Cellu je již obsažený.