Amix ThermoLean™

Amix ThermoLean™ - diskuze k produktu

Komplexní spalovače tuků

Amix ThermoLean™ - komplex účinných látek k regulaci hmotnosti

Unikátní komplex účinných látek určený k podpoře udržení správného řízení tělesné hmotnosti.

Salix alba (White Willow Bark Extract) přispívá k udržení normální funkce kloubů & svalů a k osvěžení těla. Citrus aurantium podporuje metabolismus tuků a přispívá k udržení řízení hmotnosti. Guarana podporuje metabolismus tuků, přispívá k udržení řízení hmotnosti a přispívá k normální tělesné a duševní vitalitě. Piper nigrum přispívá k normálnímu trávení a tělesné hmotnosti. Ilex paraguariensis = Yerba maté podporuje metabolismus tuků a podporuje energizaci organismu. Gynostemma PENTAPHYILLUM přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi a hladiny lipidů. Chrom přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a k udržení normální hladiny glukózy v krvi.

 

Celkem dotazů
1
3 odpověď
Chci se zeptat, zda mohu brát i v necvičební den. Můj cíl je zbubnout a zpevnit tělo. Chci si objednat ještě protein a bcaa + tento spalovač. Děkuji
Protein + BCAA + spalvoač je ok kombinace, tento bych však ani neuvažoval. Podívejte se na kalsický Grenade, případně obyčejnou kombinaci synefrin + kofein nebo ještě komplexní a vlemi oblíbený Clenburexin v obou formách.
Dobry den, co tim chcete rici :"tento bych však ani neuvažoval"? Dle slozeni je Thermolean komplexni spalovac s velikym spektrem ucinnych latek. Ano, je treba ho brat 2x2, aby se obsahem urcitych latek vyrovnal tem nejucinejsim spalovacum, ale i tak vyjde cenou velice priznive (90cps/4=22.5dne). Pokud nesouhlasite, rad bych znal konkretni argumenty. Dekuji heger
Zdravím, byly doby, kdy ThermoLean neměl takové složení, omlouvám se tedy za nepřesnost. Toto již není špatné a určitě lze použít na podporu spalování tuků.