Amix Zero Hero 31% Protein Bar

4,3
67 hodnocení

Noo...

Dost tuhá, chuťově to taky nebylo nějak uchvacující. Ale lepší než drátem do oka

2

Amix překvapil

Nepovažoval jsem Amix za jednoho z kvalitnějších výrobců, ale tady rozhodně překvapil! Super zdroj bílkovin a chuťově v pohodě. Co víc od proteinové tyčinky chtít? :)

1

Dobra tycinka

Dobra tycinka za tu cenu, akorat dvojita cokolada je ponekud tuzsi.

1

Skvělé!

Výborné proteinové tyčinky! Pomerančovou jsem měla již 2x a chutná jako ty piškoty s marmeládou ♥ Příchuť peanut butter také nezklamala a měla výraznou chuť. Určitě doporučuji.

1

Celkem dobrá

Tyčinka chuťově není špatná, akorát mi vadí složení a smrad. Smrdí jako stará čokoláda(trochu to přeháním), ale já dávám hodně na vůni. Ale na to jaká je cena si myslím dobrá tyčinka a možná si ji ještě někdy koupím.

Tyčinka

Dvojitá čokoláda.....no prostě mňam.

moc dobré

vanilku kupuju často a je výborná ! hned po ní arašídové máslo, taky bomba! tyčinky nejsou ani moc tvrdé, že byste si z nic mohli vylámat zuby a složení taky docela dobrý.. takže doporučuju!

Mango

Tyčinka má dobré hodnoty, nicméně chuťově mě vůbec nezaujala. Čekala jsem víc.

Amix

Mandle/ Vanilka - moc dobrá, vzhledové zajímavě zbarvená.

Přijatelná možnost

Výhody: žádná rozbředlost nebo lepení na obal; žádná přeslazenost. Nevýhody: hledáte-li zvláště vytříbenou chuť, pak zřejmě nepostačí, právě tak tehdy, vyžadujete-li výrazně vyhraněný profil složení. Potřeba velmi dbát, ať se nedostane do teplého prostředí! Když ano, rychle totiž ztrácí původní pevnost!! Množství proteinů a sacharidů ji zařazuje přibližně do střední třídy. Nehodnotím druhy s arašídovým máslem a s mandlemi, protože si je, vinou tohoto složení, nikdy nekoupím.