Amix Zero Hero 31% Protein Bar

4,4
96 hodnocení

Noo... – Dost tuhá, chuťově to taky nebylo nějak uchvacující. Ale lepší než drátem do oka

2

Amix překvapil – Nepovažoval jsem Amix za jednoho z kvalitnějších výrobců, ale tady rozhodně překvapil! Super zdroj bílkovin a chuťově v pohodě. Co víc od proteinové tyčinky chtít? :)

1

Dobra tycinka – Dobra tycinka za tu cenu, akorat dvojita cokolada je ponekud tuzsi.

1

Skvělé! – Výborné proteinové tyčinky! Pomerančovou jsem měla již 2x a chutná jako ty piškoty s marmeládou ♥ Příchuť peanut butter také nezklamala a měla výraznou chuť. Určitě doporučuji.

1

Nemám co vytknout ☀️

Poměrně měkká, konzistence příjemná, obsahuje kousíčky oříšků, které příjemně křupnou. Chuť je podobná marcipánu, ale má takový lehce umělý ocásek, velmi příjemně voní

Ano. Jakožto milovník arašídového másla říkám: Ano. Tyčinka mi moc chutnala, opravdu chutnala po arašídech a nebyla jsem z ní vůbec zklamaná. Doporučuji 😁

Úžasná svačina. Cenově dostupné a chuťově bomba.

Podprumerna proteinka, jak chuti, tak i slozenim – Ani chut bohuzel nedohnala nedostatek ve forme umelych sladidel (sukraloza).

Celkem dobrá – Tyčinka chuťově není špatná, akorát mi vadí složení a smrad. Smrdí jako stará čokoláda(trochu to přeháním), ale já dávám hodně na vůni. Ale na to jaká je cena si myslím dobrá tyčinka a možná si ji ještě někdy koupím. Čokoláda/kokos je trochu lepší, ale není to nic extra. Vanilka/mandle je velmi dobrá, chutná jako těsto na rohlíčky. Jenom mi vadí ta spodní vrstva obalená v čokoládě.