Amix Zero Hero 31% Protein Bar

4,4
60 hodnocení

Noo...

Dost tuhá, chuťově to taky nebylo nějak uchvacující. Ale lepší než drátem do oka

1

Amix překvapil

Nepovažoval jsem Amix za jednoho z kvalitnějších výrobců, ale tady rozhodně překvapil! Super zdroj bílkovin a chuťově v pohodě. Co víc od proteinové tyčinky chtít? :)

1

Dobra tycinka

Dobra tycinka za tu cenu, akorat dvojita cokolada je ponekud tuzsi.

1

Skvělé!

Výborné proteinové tyčinky! Pomerančovou jsem měla již 2x a chutná jako ty piškoty s marmeládou ♥ Příchuť peanut butter také nezklamala a měla výraznou chuť. Určitě doporučuji.

1

Mango

Tyčinka má dobré hodnoty, nicméně chuťově mě vůbec nezaujala. Čekala jsem víc.

Amix

Mandle/ Vanilka - moc dobrá, vzhledové zajímavě zbarvená.

Přijatelná možnost

Výhody: žádná rozbředlost nebo lepení na obal; žádná přeslazenost. Nevýhody: hledáte-li zvláště vytříbenou chuť, pak zřejmě nepostačí, právě tak tehdy, vyžadujete-li výrazně vyhraněný profil složení. Potřeba velmi dbát, ať se nedostane do teplého prostředí! Když ano, rychle totiž ztrácí původní pevnost!! Množství proteinů a sacharidů ji zařazuje přibližně do střední třídy. Nehodnotím druhy s arašídovým máslem a s mandlemi, protože si je, vinou tohoto složení, nikdy nekoupím.

Skvělá tyčinka

Nádherně voní a skvěle chutná !! Čokoládová chuť pecka, konzistence super, přelitá čokoládou, za mě top

PB

V příchuti arašídové máslo jsou malé kousky arašídů, tyčinka má polevu z tmavé čokolády a má moc příjemnou texturu (žádná žvýkačka :D)

Dokonalost!

Zatím jsem ochutnala jen vanilka/mandle a chutná naprosto skvěle. Makra jsou fajn. Chutná jako marcipán a není cítit občas nepříjemná chuť proteinu, jak je to u některých tyčinek.