4,2
79 hodnocení

Necekala jsem

Ale tohle byla vyborna oplatecka! Objednavam znovu. Porad sice citim ten “umely ocasek” ale chutove je to porad vyborne

1

Za mě určitě ne

Na pohled huj vespod fuj! Chuť umělá vlastně vůbec necítím žádnou chuť a ta poleva nahoře mi připomíná z dětství arašídovou pochoutku co se tvářila jako čokoláda, ale ani nešla rozpustit na jazyku.

Top

Bože, dlooouho jsem neměla nic lepšího ! Naprosto dokonalá chuť. Tento produkt rozhodně nesmí chybět v žádné mé objednávce

hmmm...

Příchuť sušenky je fantastická, ale nemůžu si jí v klidu vychutnat, protože při každém kousnutí se mi polovina sušenky rozdrobí kolem...Jinak velmi doporučuju příchuť b-day cake.

Bílá čokoláda/slaný karamel

Nemám slov, tohle je fakt top! Musím říct, že "nezasytí", ale dezert ke kávě je to luxusní. Křehounká, křupavá, slaďoučká. Mám ji v každé objednávce :-)

Moje nejoblíbenější

Nejlepší tyčinky co jsem kdy měla! Sladké tak akorát a výborně křupavé!!!!

Nadšenost!

Pro mě nejlepší proteinová tyčinka, kterou jsem jedla! Určitě jí nemám naposledy :)

Doporučuji

Při prvním kousnutí tlusté oplatky s čokoládou mi to vůbec nejelo. Nakonec mi to asi v půlce začalo chutnat a přišlo mi to hodně zajímavé😁 je tam cítit dochuť té slanosti což hodnotím pozitivně v této příchuti se slaným karamelem. Za tu cenu v poměru s chutí bych však znovu už nekoupila.

Šmankote

Tak dámy a pánové, tohle bylo takový food porno...křupavá oplatka a tlustá vrstva výborné bílé čokolády, to chcete! A navíc, mně, největší citlivce na přeslazenost, přišla akorát! K tomu všemu docela sympatický složení? Ano ano ano!🖤🖤🖤

Tycinka

Ani jsem nedojedla. Moc mi to nechutnalo.