Asistent vývoje nových produktů

Brno
Plný úvazek

NPD tým má u nás na starost všechny výrobky pod značkou Aktin/Vilgain. Hlavním úkolem týmu je na základě dostupných dat a aktuálních trendů ve výživě specifikovat vhodný produkt a úspěšně zajistit jeho uvedení na trh od A do Z. Ke každodenním činnostem týmu patří hledání vhodných výrobců, kteří jsou schopni splnit naše nároky, vyjednávání o ceně, složení a kvalitě vstupních surovin i výrobních podmínkách. Vyvíjíme nejlepší produkty na trhu, které sami chceme jíst. A vzhledem k tomu, že neustále pracujeme na rozšíření našeho portofila výrobků, potřebujeme do NPD týmu posilu. 

Jaký bys měl být? 

Jsi energický člověk s výbornými organizačními schopnostmi. Dokážeš se bez problémů domluvit anglicky a rád komunikuješ s lidmi. Máš přehled v oblasti funkční výživy od základních surovin na vaření po proteiny. Kvalitní strava i zdravý životní styl jsou pro tebe důležité. Věci vždy dotahuješ do konce v co nejkratším čase a požadované kvalitě. Nebojíš se pracovat na nových projektech a přetvořit vizi v realitu. Nevadí nám, že za sebou nemáš roky zkušeností, rádi tě všechno naučíme. Důležité je pro nás, že umíš rychle reagovat na změny a máš touhu se neustále vzdělávat. 

Náplň práce: 

 • Budeš projektově tvořit nové Aktin / Vilgain produkty a inovovat ty, které už máme
 • Průzkum trhu, vyhledávání a výběr nových výrobců a dodavatelů 
 • Dostaneš se ke všemu, co souvisí s uvedením nového produktu na trh - od samotného konceptu po uvedení, komunikaci s dodavateli, tvorbu podkladů pro design etiket, marketing, prodej 
 • Senzorické hodnocení vzorků
 • Monitoring trendů a ekonomické situace na trhu funkční výživy

Proč se k nám přidat? 

Především proto, že to je skutečně práce pro lovebrand v týmu lidí, který společně pracuje na věcech, které mají pozitivní vliv na společnost. Máme jak ty běžné benefity (stravenky, multisportku, příspěvěk na pojištění), tak ty méně klasické jako kredity na nákup u nás na Aktinu, které ti dobijeme každý měsíc, ochutnávku produktů na pracovišti a spoustu firemních akcí a teambuildingů.

Podívat se, co tě čeká a s kým bys pracoval, můžeš taky na našem instagramu @lifeataktin

Tvé pracoviště

Mám zájem!

Průběh výběrového řízení

 • 1

  Zhlédneme tvé CV - zhodnotíme tvé znalosti a zkušenosti. Do 14 dní dostaneš zpětnou vazbu.

 • 2

  Uvidíme se na pohovoru - budeme se ptát, a také rádi zodpovíme tvé otázky.

 • 3

  Setkáš se s manažerem týmu nebo kolegou - popovídáte si o náplni práce, týmu i tvé roli v něm.

 • 4

  Bereme tě! Pošleme ti pracovní nabídku a zahájíme nástupní proces.