4,6
40 hodnocení

Nejlepší máslo které jsem kdy měla

Opakovaně koupeno je super

Příchuť slaný karamel? Naprosto dokonalá! ❤️ tohle je bezkonkurenčně jedno z nejlepších másel, které jsem kdy měla❤️❤️

Tak jsem zkusila a neprohloupila, příchuť brownie/banán je naprosto dokonalý, jak konzistencí, tak chutí, příchuť kešu/vanilka je chuťově taky výborný, jen je řidší a já raději hustější máslíčka, aniž bych je musela dávat do lednice. Doporučuju ovšem všemi deseti, mňam mňam

Slaný karamel mi to sice moc nepřipomíná, ale ta chuť je fakt výborná!😍 Musím vyzdvihnout konzistenci a jemnost másla, která je skvělá❤️ Takže doporučuji!

Libí se mi, že máslo je krásně tekutý. Ale ta příchuť je zvláštní, sice mi nepřipomíná slanej karamel, ale i tak je moc dobrá :)

Jedno velké ANO! Skvělá chuť i konzistence, kupuji opakovaně. :)

Výborné ❤️

BOŽÍ – Skvělé máslíčko s boží konzistencí a chutí. mooc doporučuji. SLANÝ KARAMEL to je nebe. skvělý i jen tak. VANILKA S KEŠU o jsou Vánoce. Úplně jako vanilkové rohlíčky. BROWNIE A BANÁN zpočátku mě nijak moc neoslovilo, ale postupem času jsem mu přišla na chut. Je zde dost cítit banán a je dooost čokoládové.

Megaaa – Opravdu skvělé máslo! Doporučuji všem, kteří mají rádi arašídové s trochou soli a prostě hledají něco nového, než čisté máslo :-) Má super konzistenci a je lehce nasládlé, takže taková sladká tečka